Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik a dokim. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a dokim. Most mi legyen? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Fogszabályzós doki. Ő csinálja a fogszabim. 26 éves én meg 18. Ha megláttom a torkomban dobog a szívem és szinte csak rá tudok gondolni.... legszívesebben elhívnám valahova na de mégis? A fogdokim? Elmenne egy fogszabályzós lánnyal (pont egy fogorvos!!!) akinek csálék a fogai sőt 8 évvel fiatalabb? Mit gondoltok?
2010. ápr. 13. 15:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
egy olyan gondom is van hogy nem magyar. kicsit beszél magyarul. én profi vagyok angolbol. őt nemtudom.
2010. ápr. 13. 15:50
 12/23 A kérdező kommentje:

15:46

mit írtál? mit írjak? úgy mégis?

2010. ápr. 13. 15:51
 13/23 anonim ***** válasza:
hát én csak annyit írtam. hogy: Szia! Lenne kedved beszélgetni msn-en? és elküldtem az msn címem. Ő felvett, beszélgettünk, később elhívott randizni, és már 8 hónapja együtt vagyunk :-) Ha tudsz angolul írj neki úgy, vagy ha magyarul is tud valamennyit akkor úgy is írhatsz. De szerintem ha ő angol akkor tetzsene neki, hogy angolul beszélsz vele.
2010. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy összejöjjetek,nem hiszem, hogy lenne benne kivetnivaló,amennyiben az orvos egyedülálló. De ő már mutatta jelét, hogy tetszel neki?
2010. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A fogszabályzóra vonatkozó félelmedről:

Lehet, hogy éppen azért választotta ezt a hiatást, mert neki a fogszabályzós lányok jönnek be!!!:D

2010. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Milyen jelre gondolsz?! Mi lehet egy "jel" egyáltalán?!!
2010. ápr. 13. 16:14
 17/23 anonim ***** válasza:
ahogy néz, vagy próbál beszélgetni, szemkontaktus ilyesmi
2010. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen, de nem a fogszabid miatt. Minden lánynak tetszik a jóképű dokibácsi, majd elmúlik.
2010. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

szerintem a dokit csak és kizárólag szexuális téren érdekelnéd. mert jóval fiatalabb vagy

ha bele is menne veled kapcs-ba, használgatna párszor, de nem dobna senkit miattad és hosszabb távra sem tervezne veled

ha neked ez bejön, hajrá

2010. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó, ezt miből gondolod? Ez egyáltalán nem így van. Kérdező próbáld meg, hogy később ne legyen mit bánnod
2010. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!