Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy felnőtt férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy felnőtt férfi és én is tetszem neki. mi legyen?

Figyelt kérdés
én 17vagyok ő 35 és nagyon tetszik, és azt mondta hogy járna velem csak van egy 39 barátnője akit nemrég jegyzett el:( most akkor mit akar tőlem?:O
2011. máj. 26. 17:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
inkább az érdekelne h mit akar tőlem...?
2011. máj. 26. 17:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ott van egy barátnő akit eljegyzett ne számíts sokra tudom,hogy rossz ezt hallani de így van. Maximum szexuális kapcsolatot létesítene veled nem mást. Nem fogja felrúgni a jelenlegi kapcsolatát. Keress egy másik fiút/férfit.
2011. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg ennyire sötét vagy? B@SZNI akar, ennyi.
2011. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy fiatal szeretőt keres. Felejtsd el gyorsan.
2011. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el

1. ott a barátnője

2. nagyon sok a kor különbség , hiába vagy érett agyilag akkor is...mondjuk ha a pasi 35 és a lány(te) 17 akkor agyilag szerintem egy szinten vagytok

3. csak megb***na és takarodj az életéből ..

2011. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha bármi komolyat akarna tőled, már szakított volna a menyasszonyával.
2011. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit akar tőled? Ezt komolyan kérdezed? DDDD
2011. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akármit is mond az az ember, csak meg akar dugni és kész, vagyis veled csalná a nőjét. 17 évesen pedig baromira nem arra vágyik az ember, mert ebben a kapcsolatban nem lenne szerelem csak szex, legalábbis a pasi részéről + egy csomó megkötöttség (majd ő hív, ritka találkozások...stb) Szóval ettől a kapcsolattól nem azt kapnád amit akarsz. A barátnőjét nem fogja otthagyni, már csak ezért sem mert most jegyezte el.

Bármit is mond, csak azért van, hogy megdöntsön. Kár ezen gondolkodni.

2011. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szép... azt hitted egy percig is hogy otthagyja miattad a 39 éves nőjét? nagyon fiatal vagy még hozzá, egy jó kaland lennél neki mint friss hús és ennyi. párszor megd*gna aztán ennyi.
2011. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy estére újra fiatalnak akarja magát érezni.Semmi több.
2011. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!