Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik a dokim. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a dokim. Most mi legyen? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Fogszabályzós doki. Ő csinálja a fogszabim. 26 éves én meg 18. Ha megláttom a torkomban dobog a szívem és szinte csak rá tudok gondolni.... legszívesebben elhívnám valahova na de mégis? A fogdokim? Elmenne egy fogszabályzós lánnyal (pont egy fogorvos!!!) akinek csálék a fogai sőt 8 évvel fiatalabb? Mit gondoltok?
2010. ápr. 13. 15:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

szexuális téren? nekem az is okés lenne. nem vagyok k*rva.. még soha nem voltam fiúval, sőt még soha nem is csókoloztam de nem vagyok ronda. a fogaimat leszámítva kifejezetten szépnek mondanak (osztálytársak, ismerősök) sőt már többször "felcsíptek, leszólítottak" ilyen külföldi átutazók csak úgy utcán, metron, buszon hogy csini vagyok, számot cseréltünk de ők nem érdekelnek.... engem csak Ő érdekelne.

de valahogy még sincs önbizalmam hogy Nála talán, véletlen, csodafolytán bejönnék... hogy van ez?

2010. ápr. 13. 18:21
 22/23 anonim ***** válasza:
Írj rá! Lépj először. Nekem bejött. Nagyon szerettem volna összejönni vele és sikerült. Drukkolok neked is!
2010. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

abból gondolom a "szexuális téren érdekelné csak dolgot", ,hogy ismerek pár 30-as pasit akik tinikkel foglalkoznak és nem szerelemről, meg családalapítási tervekről zengenek amikor a bnőjükről van szó, sőt annak örülnek, hogy kötelezettség nélkül lehetnek egy kapcsiban ,akár évekig és nem nyarvog senki a házasságról, meg gyerekről

ha házasodni akarnak, olyan nőkkel foglalkoznak, akik szintén, tehát már nem tanul, meg nem "haza kell menni anyuhoz" nőkkel

2010. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!