Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez szerintetek? 22F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez szerintetek? 22F

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs szükségem semmilyen párkapcsolatra,sem barátokra,ök csak untatnak ,jobban szeretek egyedül ülni valahol és megfigyelni az embereket.Nem érzem szükségeségét annak hogy elmenjek valahova a haverokkal,csajozzak,vagy a családommal legyek.
2011. márc. 21. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül normális, de nem is abnormális.

Én is ilyen vagyok 32 évesen, és totál nem igénylem az embereket a környezetemben, megelégszem kevéssel is. Ami azt illeti, nem is nagyon szeretem az emberekkel járó hülyeségeket... nagyon sok az idióta, hülye, akikkel nem érdemes semmilyen kapcsolatot fenntartani, mert csak önmagukra gondolnak, mindenki mást lesz.rnak.

Nemrég azon sértődött meg egy általános iskolás osztálytársam, hogy nem voltam hajlandó elmenni találkozóra, amit 17 (!!!!) után rendeztek. Elmagyaráztam neki, hogy már rég nem az a helyes gyerek vagyok, aki akkor voltam, felnőttem, megvan az életem, de nem értette meg. A hozzá hasonlók csak arra kíváncsiak, hogy mennyiben változott meg az ember a gyerekkori önmagához képest, semmi másról nincs szó. Meg ha annyira fontos lett volna a dolog, akkor nem várt volna a találkozóval majdnem 20 évet....

Ami a párkapcsolatot illeti, elismerem, hogy kicsit mozgalmasabb is lehetne, de ha nincs senki, akkor sem zokogom lucskosra a párnámat.

Alapvetően az emberekkel és a velük való kapcsolatból fakadó fölösleges nehézségekre és bonyodalmakra nincs szükségem, ezért "tartok" csupán pár embert magam körül. Ha úgy tetszik, nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg, és nekem jó ez így. Más véleménye pedig totálisan nem érdekel.

Jól megvagyok magamban, de ki is tudok mozdulni, ha arról van szó, azonban akkor sem zuhanok kétségbe, ha épp nincs hová menni. Ahogy egy haverom mondta rám: nagyképű vagyok, és antiszociális, de nem fásult, sem megkeseredett. :)

2011. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Pinocchio ***** válasza:
Azért jó látni hogy vannak hozzám hasonló emberek.:)Bár én ezen szeretnék változtatni,dolgozom rajta.Ebben a képmutató és felszínes világban antiszociálisnak lenni inkább erény,de még léteznek jó arcok csak jól elbújtak valahol.
2011. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ha emellett van munkád, tudsz normálisan beszélgetni másokkal, úgy egyáltalán relatív normális életed van, és nem azon gondolkodsz hogy legszívesebben bárcsak ne lenen senki más csak te és hagyjanak a francba, akkor nem vészes.


Ellenkezőleg meg felesleges azzal nyugtatgatni hogy ez full normális hogy mindenkit utálok, csak magamban akarok lenni. Már csak azért is mert egyébként te is hatással vagy többiekre, mármint ennyi negatívum valószínűleg környezetből is hasonló hatást vált ki. Legalább akkor már nekik legyen jó.

2011. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

tegnap 23:00 vagyok:


Hát nézd, nem állítom, hogy ez egy ideális állapot lenne, azonban látva másokat, megfigyelve az ő életüket, rájöttem, hogy nem is akkora hülyeség, hogy én így gondolkodom az emberekről.

Elégedettséggel tölt el, hogy nem állok be a sorba, és nem bégetem a nyájnótát (kopirájt báj az egyik haverom) a masszával. Nem nézek valóságsókat, tudok a sorok között olvasni, jó a helyesírásom, és választékosan tudom kifejezni magam. Ez már önmagában több, mint amire a legtöbb ember képes. Az antiszociális hozzáállásom főleg azon alapul, hogy az átlagember buta, tájékozatlan, műveletlen és igénytelen, lusta és képtelen a gondolkodásra, én viszont nem akarok ilyen lenni.

2011. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
chuwie?:S
2011. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

amugy meg nem normális...

utolsó voltam:|

2011. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!