Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha boldogtalan mellettem a párom?

Figyelt kérdés
Nemrég a szakítás szélén voltunk a párommal (ő akart szakítani mert állandóan veszekedtem vele). Megbeszéltük és nagy nehezen adtunk a kapcsolatnak egy utolsó esélyt. Viszont azóta azt látom rajta hogy kevesebbet akar velem lenni és nem is akar annyira beszélgetni vagy ilyesmi. Kicsit mintha boldogtalannak is látnám. És azt nem tudom hogy hogy tudnám helyrehozni ezt.
ma 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Szakítani. Nem vagytok összevalók. Vagyis te nem vagy mellé való ezek alapján. Hagyd, engedd el, hogy mással boldog lehessen.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

sehogy, ezt elcseszted ...ebből a mélyből felkormányozni arra az állapotra ami akkor volt, hogy meglátott és belédszeretett?

lenne egy kérdésem: miért veszekedtél vele amúgy, vald be őszintén, hogy már léptél volna ebből a kapcsolatból, csak nem mertél?

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy ő alapból csak boldogtalan, tőled függetlenül. Létezik ilyen, tapasztalatból tudom.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Neked kellene tudni, hogy pontosan min veszekedtetek annyit. Javítható dolog a konfliktusok forrása? Ha igen, javíts rajta, ha nem, szakíts a francba.
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nincs többesszám. Te kaptál esélyt, hogy nyiss, változtass a viselkedéseden és helyrehozd.


"És azt nem tudom hogy hogy tudnám helyrehozni ezt."


Én úgy csinálnám, hogy:


-Bocsánatot kérek első körben. Magyarázkodás és indoklások nélkül.


-Felelősséget vállalnék. Elismerném, hogy f@$zkalap dolog volt ez tőlem és ez a kapcsolat és a kettőnk közti bizalom megromlásához vezetett.


-Elmondanám, hogy rendbe akarom hozni. Elmondanám ezt hogyan gondolom csinálni. Rákérdeznék ő ezzel egyetért-e.


-Elkezdem végrehajtani a megbeszélteket. Ha ehhez a másik segítségére vagy útmutatására van szükségem, kérek tőle.


-Elkerülöm a visszaesést.


Szívesen.

ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszél még veled a barátnőd vagy csak hallgat? Mármint érdekli őt? Amúgy tegyél érte, hogy jó legyen a hangulat, nevettesd meg, menjetek randizni, vidd olyan helyekre programokra amiket szeret. Ha meg már ez sem segít, akkor engedd el
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szetintem is alapbol egy depresszios ember lehet. En kiszallnék mert ez toxic. Es önvádolni sem akarnék egy kapcsolatban. Engem ne romboljon a saját párom hogy igy sz.r vagyok meg úgy meg amúgy. En nem vagyok sz.rember plane azzal nem akit szeretek és a párom.


Az ilyen lelki zsarolókat ki kell dobni a picsbe.

ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálatból maradt veled....
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!