Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan vagyok mellette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok mellette, de nélküle még rosszabb?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal. A szerelem és a vonzalom nem kérdés, az tökéletes köztünk, de fél éve csak veszekszunk. Ha együtt vagyunk akkor csodás, de ez ritka és a külön töltött időben a veszekedés megy folyamatosan, mert neten/telefonon szoktunk egy keveset "beszélgetni" igazából ez annyi, hogy 1-2 óránként kapok egy mondatot. Állandóan dolgozik, van 3 munkahelye. Ebből 2 csak reszmunkaidoben de akkor is rengeteg. Az egyik munkahelye másik városban van oda heti 4 napot utazik. Este már fáradt és alszik. Nekem ez kevés, én szenvedek ettől nagyon, olyan szinten, hogy már panikrohamaim vannak, akkor is amikor úgy tűnik végre beszélhetunk es egyszer csak eltűnik mert már megint dolga van. Nincs rakenyszerulve ennyi munkára, azt mondja, hogy kell a pénz, de van neki meg nagyon drága ruhakra meg luxus dolgokra kolti. Viszont még otthon él, emiatt se együtt alvás, se szex, semmi. A szülei iranyitjak mindenben és azzal jön, hogy költözni Nincs pénze és ezért is dolgozik ennyit. Ez hülyeseg, ha nincs pénz akkor sporolna, egyszerűen csak nem akar lépni. De az apja semmit nem enged neki , nagyon beteg dolog, lassan mar 30 eves. Mar rettenetesen kivagyok ettől, de most úgy döntöttem, hogy elég és lezarom viszont ilyenkor még rosszabb, gyomorideg, nem bírok enni, az előbb már majdnem hánytam, nem tudom abbahagyni a sírást. Tiszta röhej, nem is ismerek magamra. És mindig visszamegyek hozzá pedig már nem akarok, nem akarom ezt. Szerintetek ha valahogy osszeszednem magam és tudnám tartani magam ahhoz, hogy vége akkor idővel jobb lenne és tovább tudnék lépni? Nagyon szeret engem, érzem amikor együtt vagyunk és sose láttam még sírni de mikor arról van szó mostanában hogy most már el fog veszíteni akkor mindig. Ígérget, hogy lesz változás már egy fél éve igerget és változás helyett szerzett meg egy munkahelyet. Lassan ott tartunk, hogy normálisan heti 1-2 órát ha beszélünk. Én is dolgozok és egyetemre járok mégis lenne rá időm bőven. Itt se aludhat nálam mert nem engedik. Pedig kívülről sose látszott ilyen apuci kicsi fiának. Én 25 éves vagyok, ő 28.
2018. febr. 1. 11:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyszer majdnem egy hónapig külön voltunk, de akkor se éreztem jobban magam
2018. febr. 1. 11:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban fogod magad erezni, hidd el. O valtoztatni nem fog, mert nem akar. Semmilyen kozos jovotok nincs egyutt, pedig mindketten mar abban a korban vagytok, hogy siman lehetne ilyesmirol beszelni, es megsem tudtok egyutt egyrol a kettore jutni. Ezt kell magadban tudatositani. Az meg hogy sir, hogy elveszit... hujaj. Oda ne rohanjak. Nem bogicselni kell, hanem tettekkel megakadalyozni, hogy idaig fajuljon a helyzet. Ja, hogy azert mar tenni is kellene ertetek valamit? Az mar nem megy erdekesmod. Siras ne hasson meg. Ha komolyan gondolna akkor tenne is nem csak bogne.
2018. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"1-2 óránként kapok egy mondatot." Vagyis amikor dolgozik akkor is keres téged! Mit akarsz? Állandoan logjon a nyakadon? DOLGOZIK! Miért nem jo neked, ha amikor együtt vagytok akkor beszélgettek? Te a habos-babos lánynyoszolyádon elképzelted herceged rajongását. Az élet picit (??) más. Probálj meg felnöni! és utána pasizgatni.

" Én is dolgozok és egyetemre járok mégis lenne rá időm bőven" Ez csak annyit jelent, hogy még igy sem vesz ez el töled sok idöt és energiát. Tényleg egy kis tini szintjén állsz ha nem látod a munka és a munka közötti (esetleges?) különbséget mind idö, mind leterhelés tekintetében. Nem valo neked még a párkapcsolat!!!

2018. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az első valszolonak Köszönöm!

A masodiknak tiszteletben tartom a véleményét, viszont a paromnak gyakorlatilag nincs szabadideje. Ha nincs az az 1-2 mondat akkor nem is beszélnenk. Az a heti 1-2 óra amit esetleg együtt toltunk számomra kevés. És vágyom a kettesben töltött időre is. Én úgy keresek, hogy el tudom tartani magam és tanulni is tudok mellette, szerintem ez így a jó nem pedig az, hogy valakinek az egész elete a munka. Vagy, ha igen az ne akarjon párkapcsolatot, mert nem fér bele. Megneznem, hogy ha te talalkoznal heti egyszer a paroddal, és azon kívül napi pár sort beszelgetnetek. Akkor is ennyire elégedett lennel. Főleg ha a szülei is korlatozzak ha mégis össze tudnatok hozni valamit

2018. febr. 1. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha eltudod magad tartani akkor miért nem mész külön albérletve és akkor ott tudnátok együtt aludni.
2018. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 Már ne is haragudj de azt hiszem neked nem kellene párkapcsolat. Értelmes emberek akik együtt vannak és fontos a másik szakítanak rájuk időt a többi csak kifogás. Az meg hogy te is olyan vagy mint a kérdező pasija hát sajnálom a párodat. Szerintem kérdező a te párod nem fog változni ő ilyen és addig nem fogja belátni hogy otthonról tényleg költözzön el még az összes csajt akit felszed emiatt el is veszíti. A munkahelyekről nem is beszélve. Ki kellene tartanod a döntésed mellett ha vége akkor vége. Túl teszed majd magad rajta.
2018. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elírtam 3 válaszolónak szántam bocsánat
2018. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én külön élek, de a szülei nem engedik hozzám...
2018. febr. 1. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy 30 évest nem engednek a szülei, wtf???
2018. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!