Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, bejönnek az elhízott, boldogtalan, unott férfiak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 06:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senki nen akar olyan emberrel lenni, aki csak elrontja a kedvét.
2017. nov. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azok sem, akiknek túl jó kedve van?


Vagy akiknek a természetükből adódóan úgyis gyakran rossz kedvük van?

2017. nov. 7. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Erre mindenki azt mondja hogy nem, aztan nezd meg a valosagban evtizedekig maradnak ilyenek mellett.
2017. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudod hogy nem nagyon tetszik senkinek sem egy ilyen pasi:D

Figyelj egyszer élünk, legyél boldog az életben, ha lehet, másnak komoly betegségei vannak amiken nem lehet segíteni:(

Te “csak” el vagy hizva, ezen lehet segíteni! Tudom hogy rohadt nehéz ez is de szerintem köze van a boldogtalanságodhoz. Eleinte kezdd kevesebb edzessel pl nagyobb séták..

A kajára is figyelj oda édességet ne egyel csipszet stb, a nasi legyen pl egy kis dió vagy valami gyümölcs. Ha gondolod írhatok erről bővebben de neten is megtalálsz erről bármit.

Illetve mert vagy unott? Mer boldogtalan vagy, egyik probléma a másik miatt alakul ki, találj hobbit nézz filmeket készíts olyan ételeket ami kevésbé hizlal.. és hidd el ahogy lefogysz-kevésbé lesz dagi fejed helyesebb arcod is lesz-nem leszel boldogtalan mer jól fogsz kinézni-és unott sem leszel.

2017. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elhízás engem nem zavar. A boldogtalanság, unottság igen. Én nem ilyen típus vagyok (hanem pozitív életszemléletű, lelkes), és nem kell, hogy engem is lehúzzon.

A kommentre meg: kérdés, a "túl jókedvű" mit jelent. Ha vigyorgósabb, nevetősebb, az nem baj (csak ne olyan legyen, mint a troll biztonsági őr a Legyen Ön Is Milliomosból, az már zavaró, de lehet, csak a nevetése milyensége miatt)... ami gáz az, ha szomorú és komoly dolgokon is röhörészik.

2017. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mégis miért jönne be ha el van hízva? az sexy? ugyan. hányinger.

Boldogtalan is,unalmas is. ez egyre rosszabb.

Ez a típus annak a nőnek jön be talán,aki hasonló.

2017. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!