Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm el akar hagyni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el akar hagyni, mert a lánytesóm megalázta őt egy családi eseményen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A tesóm párja egy közeli barátom, igazából a tesómmal is mindig jó volt a kapcsolatom. Nyár végén volt egy közös nyaralásunk. A tesómnak feltűnt, hogy a barátnőmnek mellbimbópiercingje van. Mondjuk úgy, hogy szivacs nélküli bikiniben észre lehet venni.

Ezt pedig szóbahozta egy családi vacsorán, szülők, nagyszülők egyéb rokonok előtt, olyan formában, hogy a barátnőm mutogatja magát másoknak, biztos meg is csalt. Kb midenféle k-nak elhordta. És ja, a legtöbb családtagom a tesómhoz hasonlóan földhözragadt. Most egy csomóan kvának tartják két kis fémdarab miatt... Van olyan, akitől nem túl kedves megjegyzéseket kapott üzenetben utólag. A családom nem kíváncsi rá, pedig semmit nem csinált.

Amikor megtörtént az eset, természetesen kiálltam mellette, meg végül eljöttünk, meg is mondtam, hogy ha vele nem látnak szívesen, akkor egyedül nem megyek, ami olaj volt a tűzre. Most azért is haragszanak a rokonok, mert a "barátnőm ellenük hangol".


A barátnőm viszont szakítani akar, mert nem akar elválasztani a családomtól.


tegnap 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó volt a tesóddal a kapcsolatod, azt írod. És akkor ilyet tesz veled? És ha tényleg jó volt akkor nem tudjátok megbeszélni? Mondjuk elég sok a hülye a családodban ha még üzenetet is írtak a barátnődnek. Ezeknek én írtam volna vissza vagy ami még jobb, rögtön felhivtam volna és helyre tettem volna. A barátnődet megértem, nem könnyű ennyi emberrel harcolni főleg, hogy semmit nem is tett így nincsen védekezési lehetősége. Mit mondana, hogy nem vagyok q.va? Senkit nem érdekel, már elkönyvelték annak. És egy életen át téged a családod ellenségének látni sem jó ötlet. Hidd el, hogy neki sem könnyű. Fogalmam sincs mit csinálnék a helyében.
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy azért akar szakítani?
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Úgy állította be, hogy a barátnőm a piercingjeivel akarta elcsábítani a tesóm párját, meg hogy ott illegette magát a barátnőm. Ami nem történt meg, csak a tesóm féltékeny típus.

Biztos meg tudnám beszélni a tesómmal a helyzetet, csak az lényegében semmin nem javítana. Már megharagudott egy csomó mindenki a barátnőmre.

tegnap 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez így több szempontból sem stimmel.


Mármint biztos kellene rendezni egy ilyen helyzetet, ha a párod is ennyire semmibe néz téged?

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki mellette. A család még majd lehiggad. Nem mész ünnepekre aztán észhez térnek. 41f
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Biztos meg tudnám beszélni a tesómmal a helyzetet, csak az lényegében semmin nem javítana. Már megharagudott egy csomó mindenki a barátnőmre."


Miért nem beszéled meg a tesóddal? Egy csomó mindenki a tesód féltékeny és gonosz hazugsága (ugye jól gondolom, hogy hazugság, azaz rágalmazás történt?) miatt van rossz véleménnyel a barátnődről.


Vagyis először a tesóval, és aztán az összes emberrel kéne megbeszélned, hogy tulajdonképpen mi is történt.

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg tesódnak, hogy kérjen tőle bocsánatot!
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Kuldj el mindenkit az anyjaba es zard ki az eletedbol oket.. sot mond azt ha mas baratnod lenne akkor is ugyan igy tennel!
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdődik...
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sokan megharagudtak a bnődre? Mégis miért is? Hogy a francba nem tudod nekik azt mondani, hogy a tesód féltékeny és semmi olyan nem történt? Vagy annyira hülyék, hogy ezt senki nem érti?
tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!