Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítetek nekem eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítetek nekem eldönteni, hogy miért akar találkozni?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne, e a külső véleményekre segítségre.


A kérdés: Miért akar velem találkozni az exem?


Lányok vagyunk mindketten. 1,5 hónapos kapcsolat. Ő akart mindig komolyat, én végig nem, én azt mondtam ismerjük meg egymást.


Mindig ő keres meg- Én nem akartam már találkozni.


Igy zárta le 5 napja szintúgy ő keresett meg- " I really hoped. But I don’t see that things will work out between us"


"And these hearts on the background are annoying me. I’m gonna change it" nem írtam semmit erre...5 napja lettt volna ma h nem beszélünk..Erre tegnap megint írt


Elküldte billie eilish-happier them ever számát hajnal 3 korés jött ez "Omg our relationship was softer version of this song kinda


"Idk just this song bumped into my playlist and it reminded me of you hahaI was thinking. Everyone has their interesting life going. You know I have my own life and things to think. And you have that as well. Idk, you’re weird. But I’d like to meet you for the last time at least


"And I really really and truly want you to be by yourself as truly who you are (no games, no pretending, no judging etc)"


erre nem válaszoltam ma délutánig..erre már írta hogy oh no"I’m telling oh no to myself "

ennyi volt


Hogyan látjátok ezt? Miért akar találkozni? Mi az oka? Egyszerűen nem zárja le, állandóan ő keres Az illető lány



#párkapcsolat, szakítás, ex, találkozás, szerelem
szept. 26. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de eléggé kínlódás szagú az egész. Szerintem ne találkozz vele ha nem akarsz tőle már semmit, inkább keress olyan partnert, akivel kölcsönös az érzés.
szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De szerinted békülni akar? Ha igen, miért nem mondja ki egyértelműen?
szept. 26. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő maga sem tudja mit akar. Ivott amúgy hogy hajnalban írogat, ráadásul ilyeneket? Hány évesek vagytok?
szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nem kicsi..

ő 26

szept. 26. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Baromság, azt se tudja, mit akar, csak senyved az életében, majd attól függően, hogy hogy reagál, princesskedik tovább... nem tud felnőtten kezelni egy szituációt és össze vissza mártírkodik annak, akinek tud.

Most komolyan ez a lényeg, hogy Miért? Nem lényeg, ha te nem akarsz találkozni, ne tedd.

Kínlódik az ember az életében, nincs fix pontja és rácsúszik arra, aki hagyja. Ne beszélj vele.

szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélte h szakítás után te fogod keresni szerintem, csak nem jött össze. :D
szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Remélte h szakítás után te fogod keresni szerintem, csak nem jött össze. :D"

én is ezt érzem,m h manipulacio volt..és ennyit bírt várni

nem jött be h keresem, és most békülni akar

szept. 26. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lépett még tovább.

Add egyértelműen a tudtára, hogy részedről vége, ha ezután is keres akkor tiltás. Elég komolytalan lehet, ráadásul manipulálni próbál.

szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Add egyértelműen a tudtára, hogy részedről vége, ha ezután is keres akkor tiltás. Elég komolytalan lehet, ráadásul manipulálni próbál."


A manipulacio alatt most mire gondolsz?

szept. 26. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:

""Remélte h szakítás után te fogod keresni szerintem, csak nem jött össze. :D"


én is ezt érzem,m h manipulacio volt..és ennyit bírt várni


nem jött be h keresem, és most békülni akar"



Szerintem ha már nem akarsz tőle semmit, akkor mond meg neki még határozottan, és akkor talán ő is el tudja engedni.

szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!