Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoznátok olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok olyannal aki csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Azt mondta komoly kapcsolatot akár, de már első találkozásnál szexet akar tét nélkül a férfi. Ti belemennétek ebbe?
júl. 4. 21:47
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*komoly kapcsolatot akar
júl. 4. 21:47
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Ha őszintén bevallja, azt nagyon tudom értékelni. Mert sokan sunnyognak, vagy ígérnek helyette komolyat.
júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Bevallotta hogy csak a puncim érdekli és azt akarja szexeljünk együtt aludjunk
júl. 4. 21:55
 4/29 Antiszociális lény ***** válasza:
96%

"komoly kapcsolatot akar" != "első találkozásnál szexet akar tét nélkül a férfi"


Ez a kettő üti egymást. Nem azért, mert ne lehetne komoly kapcsolat akkor, ha első randin, már megtörténik a szex, hanem ez a tét nélküli duma kb olyan, hogy komoly kapcsolatot akar, viszont nem veled, de azért egy szexre te is jó leszel vagy valami ilyesmi..

júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Az oké hogy csak szexet akar de borítékolható hogy elmegy 2 perc alatt aztán kalap-kabát te meg ezt fogadd el, szóval nem.
júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
25%

Egy nő se dijjaza. Mindegyik a hazugságot, a kamut, rózsaszín ködöt.

Én pl nem csak szexet szeretnék,

Persze azt is, kötetlen kapcsolatot de mindig kibukik hogy az mégse oké

júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

nálam a kettő kéz a kézben jár nyílván ha szimpatikus egy nő mert a személyisége alapján mondjuk úgy össze illünk és testileg is vonzó akkor persze jó lenne vele lefeküdni.


viszont azét én nem merek így ajtós túl rontani a házba.


mert szeretem kivárni azt hogy jobban megismerjük egymást.


ugyanis engem ki tud ábránditani ha például bunkó.


ilyen szöveget nem engednék el magamtól. abban az estben igen csak ha az adott nő ezt igényli. bár ez azért elég extrém de volt már hasonlóval dolgom.


összesen ez így szerintem a pasi részéről szokatlan és furcsa.

júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem.
júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

#6 Azt kifejtenéd, hogy mit jelent a kötetlen kapcsolat, ahol nem csak szexet akarsz?

Ilyet már máshol is olvastam, a mai napig nem értem, mert minden kapcsolati formának van normális neve.


csak szex=szexkapcsolat

nem monogám kapcsolat=nyitott kapcsolat

segíteni egymásnak amiben lehet+szex=párkapcsolat


Akkor a kötetlen kapcsolat, ahol nem csak a szex a fontos, az mit takar?

júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha őszintén bevallja, azt nagyon tudom értékelni"


És az őszinteségért cserébe leszopod, vagy mi?

júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!