Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az jelenteni a barátnőm részéről, hogy jobb ha nem kötözködök az ex barátjával, mert nem ugyanaz a súlycsoport vagyunk?

Figyelt kérdés

Véletlen futottunk össze csak így 3-an a boltban, és elkezdtem nézni, tudjátok ilyen dominánsan, hogy éreztessem, hogy ki az alfahím, de látszólag teljesen hidegen hagyta, gondolom berezelt.


Katona vagyok, tanultunk önvédelmet, tanultam karatézni, egy súlyban vagyunk ránézésre, miért ne lennénk ugyanaz a súlycsoport?


ma 16:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Kakas vagy egy csirkefarmon?
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"de látszólag teljesen hidegen hagyta, gondolom berezelt."


Nem. Csak értelmesebb, mint te, hülye gyerek.

ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy, ahogy a 2. írja. De ostoba vagy!
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem érdekled azért szart le.
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi értelme van viccet csinálni magadból? Még egy-két ilyen hasonló ostobaság részedről és már te is ex leszel.
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lesz.rja az exét te meg itt pattogsz. Tenyleg mint vmi kakas a farmon🤣
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
"elkezdtem nézni, tudjátok ilyen dominánsan, hogy éreztessem, hogy ki az alfahím, de látszólag teljesen hidegen hagyta" braw, ő az alfahim nem te😂gáz vagy nagyon
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom intelligensebbnek gondolja exét nálad, merthogy nem verekedik minden idegennel, aki csúnyán néz.


Elég szégyen milyen katona vagy, akiben nincs tisztelet és viselkedni se tud.

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus mekkora gáz vagy.....párom ezt csinálta volna én szégyeltem volna magam és ott hagyom a boltba....hány éves vagy 15? A gyerekek csinálnak ilyet...
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!