Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem egy “súlycsoport” vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egy “súlycsoport” vagyunk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ő orvosként dolgozik, tavaly kapta kézbe a diplomáját, nagyon gazdag családból való, művelt, elég sokan oda vannak érte, mert tök szexi, közvetlen. Kb. átlagos a szépsége, csak nagyon ad a stílusára, öltözködésére, jó a kisugárzása, nagyon sportos, nagyon jól fut stb.

Van egy gyönyörű lakása, van autója…


Sokszor úgy érzem, hogy kevesebb vagyok, elrontja az önértékelésem a tudat, hogy ő orvos lehet, engem meg fel sem vettek anno, pedig nekem is az volt a vágyam. Meg azért olyan körökben mozog, ahol néha kb azt sem értem miről beszélnek (nem csak szakmai dolgok, hanem olyan témák amikhez kb. hozzá sem tudok szólni). Meg nyilván őt anno vitte a család vitorlázni, snowboardozni stb tehát ezekben is tök jó, miközben én most tudom ezeket először kipróbálni, meg nem futok úgy, mint ő mert ő gyerekkora óta csinálja….és sok mindenhez meg én értek amihez ő nem pl zene, férfiasabb gyakorlatias dolgok, de azért bennem van, hogy ilyen körökben találna magának valami komoly gazdag értelmiségit. És mindenhol imádják, mert azért eléggé flörtölős stílusa meg kiállása van



aug. 19. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Hidd el a mai világban már csak az is érték egy nőnek vagy a szülők szemében ha a lányukat nem d.gásra használják csak hanem becsületesek hűek és kitartanak.
aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Az mar regen rossz ha feszengsz a sajat kapcsolatodban. Miert lennel kevesebb? Neki se lenne semmije ha a szulei nem raknak ala semmit.

Azt javaslom olyan kapcsolatot keress ahol hasonloan ertekel a parod (mert valszeg nem erezteti veled ha ezen mar elgondolkodsz) senki se tobb vagy kevesebb/jobb, de neked kell megtalalnod a sajat utad amiben partner lehet a masik.

Irigy vagy az o eletere pedig te is megtudtad volna teremteni ha az anyagi reszt nem is, de a hivatashoz kapcsolodo dolgokat igen

aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván a saját súlycsoportjában nem egy istennő..
aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Olyan fura, ahogy megnyilvánulsz a párodról.


"Kb. átlagos a szépsége"

Akibe szerelmes vagy, arról így nyilatkozol? Hát nem vagy nagyon elragadtatva tőle, nekem ebből az jön le.


"Van egy gyönyörű lakása, van autója…"

Itt pedig az autó és a lakás megkapta a "gyönyörű jelzőt.

Ahelyett, hogy a párodról lenne ez a véleményed, hogy van egy "gyönyörű barátnőm", akire büszke vagyok.... a javaira mondod, hogy gyönyörű na bumm.

Így nyilatkozik egy szerelmes ember??? Költői kérdés...

Mindenki döntse el maga...


A #felsőbbrendűséget meg nem is értem... Úgy jön le, mintha te éreznéd magad felsőbbrendűnek, mégis irígykedsz rá.

aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3-as, ponthogy folyamatosan fel akarják őt szedni, a kórházban konkrétan úgy van számon tartva, hogy a “dögös kis rezidens”, millió like-ot kap a képeire. És nyilván nekem ő a legszebb, de úgy értem az átlagosat, hogyha racionálisan nézem, nem azt mondom, hogy szebbnek tartanák, mint Margot Robbiet vagy értitek. De ja nagyon sokan oda vannak érte
aug. 19. 13:16
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Neked mi a foglalkozásod?

Miért van kisebbségi érzésed?

Szerintem ez így hosszú távon nem lesz jó, mert a kudarcodra fog emlékeztetni, és az már régen rossz alapból, ha egy férfi kevesebbnek érzi magát a nőnél.

aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Tehát a stílusával és kisugárzásával együtt bőven bárkit megkaphatna
aug. 19. 13:17
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

Hát én nem biztos hogy járnék egy ilyen lánnyal, mert ő valszeg ennek mind tudatában van, és bármikor találhat jobbat, mert van választék, és van rá kereslet. Ezzel nem megbántani akarlak kérdező, csak elmondom amit én tapasztaltam.

Mióta vagytok együtt?

aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Már 1,5 éve. Én HR-esként dolgozom egy multinál
aug. 19. 13:21
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát kérdező, nem tudom, elég nehéz megmondani így ismeretlenül. Nem bunkóságból, de lehet hogy tényleg nem annyira a te szinted.

Az orvosak azért általában más orvossal/gyógyszerésszel/jogászokkal szoktak házasodni, persze vannak kivételek, de én ezt látom. Én is orvosira járok egyébként.

Szóval nem biztos hogy hosszú távon elég leszel neki, de mondom nem tudom, mivel nem ismerlek titeket, csak arra alapoztam amiket írtál róla.

aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!