Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel már egy fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már egy fél éve együtt vagyunk, van mikor 4-5napig nem látjuk egymást, sokszor észreveszem hogy mellőz, nem ír vagy csak reggel és este, nem hív, erre mi a legjobb opció? Próbáljam ki hogy én sem keresem? Hátha észbe kap? Ez már 1x bevált

Figyelt kérdés
Utánna nagyon erdeklodo volt, kérdezgetett mindenről, aktívan irt és hívott is, mintha beparazott volna hogy már nem erdeklem.
2023. aug. 1. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt nem egészen értem, miért kevés a reggel meg este, egész nap kéne írnia?
2023. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert csak jó reggelt és jó estet ennyit beszelunk, van mikor nap közben is de ez ritkabb
2023. aug. 1. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

"van mikor 4-5napig nem látjuk egymást"

Ezt jó lenne sűríteni. A személyes kapcsolat az igazi.

2023. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, de meg vannak akadályok, ez az opció amit írtam hogy nem írok neki előre jó ötlet lehet?
2023. aug. 1. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne írj, várd meg, hogy ő írjon.
2023. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele inkább. Ennek a játszadozásnak sértődöttség lesz a vége. Abból meg szakítás lesz. Utána már hiába fogod a fejed. Szóval tedd félre egy kicsit az egódat és mondd el neki amit ide is leírtál. Aztán próbáljátok megbeszélni.
2023. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme a játszmázásnak?
2023. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem megoldás szerintem, egy idő után bosszúból ő sem fog írni, vagy egyáltalán nem fog reagálni.

Próbálj több programot szervezni, hogy ne legyen szakítás a vége.

Hidd el, amíg te itt játszol vele,majd más ír neki és keresi.

2023. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez is olyan, mint a szeretetnyelv.


Tesómnak én állandóan írok, küldök memeket, akármit, de tudom, hogy ő nem nézi annyit a telcsit, mint én, nekem kb csak a wc-n meg a kádban nincs a kezemben. Amikor sokat ír, akkor meg szoktam jegyezni, hogy ennyire unatkozik vagy várakozik valahol? Ha meg én nem írok egy nap, akkor estefele rám ír, hogy meghaltam-e.


Én nem írnék kevesebbet, csak mert nem válaszolnak, mert én olyan ember vagyok, aki sokat ír; ennek a "te se, akkor én se" bohóckodásnak meg nem sok értelme van.

2023. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mit akarsz ettől a kapcsolattól? ezt kellene tisztázni először magadban, aztán vele.


Ha egy kapcsolatban kétségeid vannak vagy ellaposodik, akkor vagy előre kell lépni, (összeköltözés? pl.) vagy kilépni.

2023. aug. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!