Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem egy “súlycsoport” vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egy “súlycsoport” vagyunk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ő orvosként dolgozik, tavaly kapta kézbe a diplomáját, nagyon gazdag családból való, művelt, elég sokan oda vannak érte, mert tök szexi, közvetlen. Kb. átlagos a szépsége, csak nagyon ad a stílusára, öltözködésére, jó a kisugárzása, nagyon sportos, nagyon jól fut stb.

Van egy gyönyörű lakása, van autója…


Sokszor úgy érzem, hogy kevesebb vagyok, elrontja az önértékelésem a tudat, hogy ő orvos lehet, engem meg fel sem vettek anno, pedig nekem is az volt a vágyam. Meg azért olyan körökben mozog, ahol néha kb azt sem értem miről beszélnek (nem csak szakmai dolgok, hanem olyan témák amikhez kb. hozzá sem tudok szólni). Meg nyilván őt anno vitte a család vitorlázni, snowboardozni stb tehát ezekben is tök jó, miközben én most tudom ezeket először kipróbálni, meg nem futok úgy, mint ő mert ő gyerekkora óta csinálja….és sok mindenhez meg én értek amihez ő nem pl zene, férfiasabb gyakorlatias dolgok, de azért bennem van, hogy ilyen körökben találna magának valami komoly gazdag értelmiségit. És mindenhol imádják, mert azért eléggé flörtölős stílusa meg kiállása van



aug. 19. 12:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Igazából ha maga a tudat kísért, mint aggodalom, azt te le tudod bontani. Gondolom nem véletlen te vagy a barátja. Te tornáztad fel magadat erre a szintre. Hogy egy ilyen igényes, intelligens, csinos csajjal összejöjj. Nem egy senki vagy. Vannak olyan általad vaszeg észre nem vett értékeid amikbe bele van havarodva a barátnőd. Lehet ez kisugárzás, élethez való hozzáállás, határozottság, tettrekészség. Nem minden a státusz és az anyagiak. Az egy erős dolog. De nem a státuszoddal meg a pénzeddel fogja leélni az életét, hanem veled.


És igazából bármikor kiművelheted magad olyanná aki lekörözi a legprofibb orvosokat is, ha ez hajt téged. Nyilván nem szaktudásban, de széles látókörben, humorban, emberismeretben. Tehát szerintem te ezen tudsz változtatni, mármint az önértékeléseden. Ami meg fog mutatkozni az életminőségedben is, illetve a párkapcsolatodban.

aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%
Van egy mondás. Nem az a szégyen ha szegénynek születsz hanem az ha úgy is halsz meg.
aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12%

#11 ezzel azért vitatkoznék. Azért egy HRs soha nem lesz egy orvos szintjén se agyilag, se presztízs szempontjából.

A nők szeretik ha fel tudnak nézni a pasira, és itt ez azért elég kétséges.

Bármikor találhat a kérdezőnél nagyobb partit, mert megteheti, van miből válogatnia. Az hogy jelenleg a kérdezővel van, sajnos nem jelenti azt hogy vele is fog maradni hosszú távon.

aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

#13 ezért mondtam, hogy szaktudásban, orvostani dolgokban nagy eséllyel sosem fog ott tartani. De egy orvos nem pszichológus, nem előadó, és nem felétlen olyan ember akit érdekelnek a világ midenféle dolgai, sőt. Tehát ezekben simán lehet jobb beszélgető partner, mint az orvosok. Ez nem agy kérdése énszerintem. Illetve. A presztízs manapság a pénzt jelenti inkább, mint sem az elismertséget. Szóval ahhoz sem kell orvosi diploma.


És ha tényleg bármikor lecserélné a kérdezőt, akkor eddig miért nem tette, meg? Csak nem azért mert a kérdező elég jó parti?

aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Akkor legalább szakíts vele, hogy találjon valakit, aki tényleg szereti, és nem arra használja, hogy a sérült önbizalmát foltozgassa vele.
aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%

#14 1,5 év az még nem sok, ezért írtam hogy hosszú távon. Lehet hogy nem is tudatosan fogja megtenni, hanem egyszerűen megismerkedik a kórházban egy imponálóbb, jobb anyagai helyzetben lévő orvossal és rájön hogy jobban illik hozzá. Ilyesmikre gondolok.

Nem értek egyet, a presztízs a szakmának is szól, nem feltétlen a pénznek.

A baj szerintem ott is kezdődik, hogy ezt maga a kérdező is érzi, és azt gondolom hogy nem alaptalanul. Nem szerencsés szerintem sem a helyzet, amennyire én láttam az ehhez hasonló párok nem szoktak egymás mellett megöregedni,de persze mindenre van ellenpélda.

aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

16# valóban nem, de én még mindig azt mondom, hogy fontosabbak a mindennapok. A státusz nem lesz elég. Még ha a belső monológ el is indul a csajban, ha jól érzi magát, kiegyensúlyozott a kapcsolat, akkor az maradni fog. szerintem


Oké, én arra gondoltam, hogy a gazdasági helyzet elég ramaty. És egyre jobban számít a pénz. ezért a presztízs is már a pénz felé billen.


Hát ezzel egyetértek. Viszont manapság általában véve nem szoktak a párok egymás mellett megöregedni :D


Az biztos hogy a belső bizonytalanság csak ront a helyzeten. Szóval ezen a kérdezőnek mindenképpen túl kell lépnie. Engem is hagytak már ott, valaki más miatt. Gyatra érzés. De ha már most rosszul van emiatt, az hülyeség.

De még mindig azt mondom, hogy azért ne temessük, mert még nagyon nem halt meg..

aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát az biztos, hogy egyáltalán nem szereted őt, inkább irigy vagy rá és azt hitted, hogy majd feldobja az önbizalmad, de fordítva sült el...
aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%
"sok mindenhez meg én értek amihez ő nem pl zene, férfiasabb gyakorlatias dolgok" - akkor jól kiegészítitek egymást.
aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
#19 de ez nem kiegészítés, alap hogy ért egy férfi a férfiasabb dolgokhoz
aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!