Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem egy “súlycsoport” vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egy “súlycsoport” vagyunk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ő orvosként dolgozik, tavaly kapta kézbe a diplomáját, nagyon gazdag családból való, művelt, elég sokan oda vannak érte, mert tök szexi, közvetlen. Kb. átlagos a szépsége, csak nagyon ad a stílusára, öltözködésére, jó a kisugárzása, nagyon sportos, nagyon jól fut stb.

Van egy gyönyörű lakása, van autója…


Sokszor úgy érzem, hogy kevesebb vagyok, elrontja az önértékelésem a tudat, hogy ő orvos lehet, engem meg fel sem vettek anno, pedig nekem is az volt a vágyam. Meg azért olyan körökben mozog, ahol néha kb azt sem értem miről beszélnek (nem csak szakmai dolgok, hanem olyan témák amikhez kb. hozzá sem tudok szólni). Meg nyilván őt anno vitte a család vitorlázni, snowboardozni stb tehát ezekben is tök jó, miközben én most tudom ezeket először kipróbálni, meg nem futok úgy, mint ő mert ő gyerekkora óta csinálja….és sok mindenhez meg én értek amihez ő nem pl zene, férfiasabb gyakorlatias dolgok, de azért bennem van, hogy ilyen körökben találna magának valami komoly gazdag értelmiségit. És mindenhol imádják, mert azért eléggé flörtölős stílusa meg kiállása van



aug. 19. 12:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

"engem meg fel sem vettek anno, pedig nekem is az volt a vágyam"

Még tanulhatsz, és rengeteg dologban fejlődhedsz.

aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, de én nem hiába nem kerültem be anno, sosem szerettem tanulni és nincs is hozzá elég önfegyelmem meg akaraterőm. Persze azért vannak terveim, pl. fotózás nagyon érdekelne, az majd kiforrja magát, lehet hogy elkezdem
aug. 19. 14:34
 23/27 anonim ***** válasza:
79%

Jól teszed, foglalkozz a zenével, a fotózással, és olyan dolgokkal, amik téged érdekelnek.

Veled van, mert veled akar lenni, te pedig ővele, és egy kapcsolatban ez a legfontosabb.

aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
63%

Az onertekeleseden magadnak kell dolgozni. Teged valasztott,minden kollegajat legyozted,jobb vagy naluk. Parkapcsolatban nem a vegzettseg szsktudas szamit,hanem az ember maga. Legalabbis annal,aki nem az anyagiakra megy. Te ilyen not talaltal,becsuld meg,ritka az ilyen.

Rengeteg ilyen parkapcsolat van korulottem. Ott hazassag gyerek is van,10-20 eve vannak egyutt. Azzal foglalkozz,hogy szeretitek egymast.

aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

"Teged valasztott,minden kollegajat legyozted,jobb vagy naluk."


Szerintem nem rossznak szántad ezt, de ez nagyon káros gondolat. Ha a csini punci "téged választ" (egymást választja egy pár), akkor jobb ember vagy? Ez az alapproblémája a kérdezőnek, hogy nem emberi értékek mentén lát másokat, hanem külsőre meg anyagiakra.

aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

Hátt... valamit márpedig tudsz nyújtani neki, valami extrát, amit mástól korábban nem kapott meg,,és el sem tudja képzelni azóta se,,így hát veled van.


Ezt találd ki, hogy mi lehet. Lehet a legalapabbtól ia, hogy megértve érzi magát veled, vagy biztonságban, vagy egyszerűen csak jó a szex... bármi

aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
72%

Ha összejött veled és már 1,5 éve együtt vagytok, akkor nem egy senki vagy.

De a leírásod alapján, biztosan szereted őt?

aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!