Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mégis mit akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégis mit akar? Csak szerintem gáz amit csinál?

Figyelt kérdés

kb fél éve vagyunk együtt, kb 3 hónapja költöztünk össze. Akkor vetette fel, hogy amúgy neki van egy feedism nevű fétise, ami arról szól, hogy fel kell hizlalnom, mint valami malacot (nem tudom szebben írni). Nem szeretem a kink shaminget és amúgy sincs bajom a pocakos férfiakkal, szóval utána olvastam kicsit és úgy voltam vele miért ne elégítsem ki a vágyait. Raktam elé a kaját, amit szépen meg is evett, majd eltelt két hónap, hízott 16 kilót, semmi nem jön fel rá, lett egy jó nagy hasa, amin kb szét van szakadva a bőr. Most ki van akadva, és a segítségemet kéri (mint rendszeres sportolót), hogy hogyan tudna lefogyni, és hogy most ebben segítsek neki.

Alapvetően nincs gondom a fétiseivel, de az teljesen kiábrándít, hogy ennyire nem tudja mit akar. Jogosan érzem ezt, vagy inkább fogadjam el, hogy nem gondolta végig teljesen és más a valóság mint a fantáziája?


tegnap 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok fétis csak fejben izgató, aztán kipróbálás után dől el, hogy mégsem. Nálatok ez volt, ebben szerintem még nincs semmi. Akkor lesz gáz, ha visszafogyasztod és újra kitalálja, hogy etesd.
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha te ebben partner akarsz lenni. Ha viszont nem akarod, hogy a te életed is a fétise körül forogjon (mert ez nem sima kis fétis, hogy teszem fel vegyél fel tűsarkút az ágyban) akkor keress másik párt.
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!