Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT csinaljak ha a párom azert nem akar velem talizni mert engem pcr teszteltek es szerinte levettek a dnsem es ezzel elrontottam mindent mert ilyen not nem tud mar elvenni mert csak bajt hozok ra ha menekulni kell ?

Figyelt kérdés
szeretem

2021. jan. 4. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tudtad hogy elmebeteg / nem ismerted a humorát?
2021. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az év leggaygibb kifogása. Vagy mégis milyen alvilági tervei vannak, hogy ettől kelljen félnie? :D Nem tudom mit szeretsz egy ekkora idiótán de nyugi el fog múlni.
2021. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

de komolyan mondja. negativ lett a tesztem 2 is volt .

de szerinte eltaroltak a dnsem es lehet klonoznak is majd meg ez alapjan majd elkapnak ha mar menekulnenk az orszagbol.

mert ugye mondja ne oltassuk be magukat ezt meg is igertem hogy nem fogom

2021. jan. 4. 18:00
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most sírok.

Jó, hogy nem nyomkövetöt tettek be...

2021. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Betoltad a szilveszteri maradék piát, és ültél le Gyakorizni, ugye?
2021. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jah es azert kell majd menekulni mert o ugy hallotta hogy covid pass lesz es ha ezt bevezetik utolso nap kell menekulnunk mert boltba se tudunk menni oltasigazolas nelkul. mondjuk ez lehet igaz lesz
2021. jan. 4. 18:01
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Ábrándulj ki belőle, de gyorsan!

Ő egy hipochonder, ill. erre nagyon hajlamos. Örökké "ápolnod " kellene, mert megfújta a szél és beképzeli, hogy ezért komoly tüdőgyulladása van...

(Túlzott tréfának szántam, de valami igazság van benne).

2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezek után még vele maradsz, akkor nem csak az bizonyosodik be, hogy a teszted negatív lett, hanem az is, hogy te is ugyanolyan hülye vagy, mint ő.
2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi ésszel szabadlábon, ez azért félelmetes.
2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát talán szakíts vele, még mielőtt bebeszélni magának, hogy chipet ültettek beléd és ezért bosszúból halálra dög álmodban egy konyhakéssel!
2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!