Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogy a pasim, (akivel több éve együtt vagyunk) egy nemrég megismert (3 hónapja) lány haverjával akar elmenni kettesben kirándulni? Nekem rosszul esik, de nem igazán érdekli, mert szerinte ebben nincs semmi rossz. Tényleg nincs?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Tudom hogy különböző felfogások/elfogadások vannak, de én se örülnék ha a párom más fiúkkal kirándulgatna, akármilyen régóta barátok! Az más hogy beszélgetnek eggyet...

Ezt megérthetné ő is hogy téged ez zavar! Ha igazán szeret, eltudja fogadni!

2023. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért az, hogy kettesben megy a csajjal kirándulni teljesen jogosan ad okot gyanúra. Én a helyedben nem bíznék meg benne
2023. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Megmondanám neki, hogy mehet, de engem többet már nem kell keresnie.
2023. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Végulis a szexben sincs semmi rossz ennyi erővel.
2023. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Pasid? Ha, ha, ha....
2023. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak ha élvezed,hogy más nőt is tart...
2023. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

De,ez így gáz. Ha annyira csak havernak akarná, akkor nem kettesben akarna menni,hanem hívnának több embert is, köztük téged is. Az ilyesmi amúgy is jobb program tömegesen. Így kettesben inkább randi szaga van.

Tudja ő is nagyon jól,csak hülyére akár venni. Ne hagyd magad!

2023. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezek a pár hónapja összeszedett ellenkező nemű haverok... ne vicceljunk már!


Felőlem mehet, de vusszajonnie már nem kell.

Már az, hogy egyáltalán estébe jut az ilyen, igen gáz.

2023. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az ilyen új barátságok nem férnek bele. A régi barátok oké, főleg ha beis mutat nekik. Nekem is vannak férfi barátaim 10en plusz éve.
2023. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Nincs. Menjen csak nyugodtan. Aztán amég elvan te szépen összepakolsz vagy neki vagy magadnak, attól függ kié a lakás, és elmesz onnan, vagy a frissen zarcserélt ajtó elé kirakod a cuccait.


Én tényleg elfogadó vagyok, de ez sehogyse férne bele. Ha csak haver akkor menjünk együtt. De egy édes kettes még egy 10+ éve havernővel se férne bele.

2023. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!