Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam, hogy sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam, hogy sosincs időnk kettesben egymásra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hosszú lesz,de muszáj kiírnom magamból. 2 gyerekünk van, a nagyobb 4 éves, a kicsi 1,5 éves. 1 éve én is dolgozom, igaz egyelőre csak 6 órában. Férjem hétköznaponként irodai munkát végez, sokszor késő este ér haza. Hétvégenként esküvői fotós az ország különböző pontjain, ahova hívják. A gyerekeket én hozom-viszem bölcsibe, oviba, elvégzem itthon a házimunkát, gyerekkel játszom, amikor épp nem dolgozom. Pénteken és szombaton ezeken túl a páromnak csinálok kaját, amit betesz a hűtőtáskába, hogy ne az úton kelljen neki vennie, plusz kivasalom az ingjét, öltönyét tisztítom, kibokszolom a cipőjét. A szezon május elejétől október végéig tart, minden pénteken és szombaton megy fotózni, nem ritka, hogy 300-400 km-re is. Másnap hullafáradtan hazaér, utána egész nap vagy a következő indulásig pihen. Június végén van egy szabad pénteke, egyébként egész október végéig be van telve a naptára. Nyaralni nem tudunk elmenni az esküvők miatt, legjobb esetben is az lesz, mint idén, hogy télen megyünk el valahova. Mondtam már neki többször, hogy kicsit vegyen vissza, legalább annyit, hogy heti 1 nap menjen csak, illetve csinálja úgy, hogy legyen minimum 1 szabad hete a szezonban, nem hinném, hogy ez olyan teljesíthetetlen kérés. Erre azt kaptam válaszul, hogy feltölti mikor ott van az esküvőkön,valamint az is, mikor a párok utólag kifejezik az elégedettségüket. Úgy érzem, hogy mindent megadok neki, mindenben őt helyezem előtérbe, mégis rám szakad minden dolog elintézése, amibe teljesen belefáradtam.
2023. máj. 27. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy nem kellene őt ennyire kiszolgálni... hozzászoktattad, mostmar csak csicskanak vagy jó.
2023. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van.

Neki kell változtatnia.

Miért nem a család, a gyerekei töltik fel?

Nincs ott más is, ami elvonzza otthonról?

2023. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Zavarna téged, ha az esküvői fotózásból befolyt pénzetek teljesen kiesne?
2023. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy minden párral van személyes egyeztetése 2 alkalommal az esküvő előtt, az is rengeteg időt elvesz.

Feltöltik a gyerkek is, csak baromi kevés ideje van rájuk. Biztosan nincs más, nem csal meg. Igen, hiányozna a pénz, mert gyűjtünk nagyobb lakásra, de én erről is lemondanék már szívem szerint, ha végre kettesben vagy a gyerekekkel lehetnénk legalább heti 1 napot. Nem kell nagy dologra gondolni, csak beülni egy filmre vagy színdarabra, állatkertbe menni, túrázni, éttermezni stb.

2023. máj. 27. 14:58
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Ez a te nézőpontod.

Meg kell beszélni.

2023. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én megkérdezném, hogy szeretne-e elválni. Ha ennyire nem akar veletek lenni, akkor menjen amerre akar, te meg kereshetsz egy olyan társat, aki szeretne veled lenni.
2023. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
Ki tudja mit csinál ott az esküvőn a fiatal ittas könnyen kapható csajokkal mèg jó hogy akar menni állandóan. Azt javaslom keres magadnak valami szeretőt aki rendesen kielégít mert így hosszabb távon neked lesz rossz csak ő meg éli a világát
2023. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
#7 A válás olyan szempontból jobb, hogy akkor apuka kéthetente foglalkozik pár órát a gyerekekkel. Legalábbis elvileg. Addig a Kérdező tud pihenni, esetleg randizni. Meg nem kell sunnyogni, hanem minden törvényesen el van intézve, le van papírozva.
2023. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Én nem válnék még, csak újra beszélnék vele arról, hogy szeretnél te is a napi rutinból kiszakadni, lehetőleg vele együtt. A nyári egy hét nem nagy kérés, de az esküvők értékesebek számára, mint veletek lenni, az intő jel. Munkamánia is lehet. Én fognám a helyedben a gyerekeket és elmennék velük egy hetet nyaralni hármasban. Nem egyszerűbb ez sem, mint otthon, de nap közben új helyen barangolhattok, a megszokás megtörik kicsit. A férjed is érezni fogja a hiányotokat és tudni fogod, merre tovább. Ha neki remekül megfelelt egyedül, kezdj el egyedülálló anyaként működni és hagyd ki másból is. Ha nem zavarja, akkor a kapcsolat a végét járja. (Ha csak a háztartási szolgálataid miatt hiányol, az is gond.)

De ha nélkületek nem jó neki, akkor változtatni akar majd. Választ mindenképp kapsz és kirándultál egyet a kicsikkel.

2023. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Én egy valamit nem értek és ne haragudj meg érte, de míg nem voltak gyerekek ez nem jutott eszedbe? Tudtad, hogy milyen munkája van, tudtad, hogy ha gyűjteni akartok, akkor azért áldozatokat kell hozni.

Workoholista, nem hiszem, hogy eddig ezzel nem voltál tisztában, mégis 2(!) gyereked van tőle!

Te vagy a legnagyobb hibás, mert hagytad, hogy ennyire eldurvuljon a helyzet, vagy tény volt mindig, hogy a munka mindig többet fog neki érni, mint te és a család.

Azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy sajnos lehetőségek között van, hogy ott az útjain úgy viselkedik, mintha nem is lennétek képben. De hát miért ne tenné, amikor jóformán a csicskája vagy? Ráadásul azzal is megelégednél, hogy heti egyszer veled/veletek foglalkozna, holott egy normális családban minimum heti 3x együtt van a család otthon és minőségi időt is töltenek el.

Egyszerűen buta vagy a végtelenségig, nincsenek határok ő pedig azt csinál, amit akar. Helyedben elhagynám gyerekestül azt fizesse a gyerektartást és soha többet nem lennék senki kapcája!

2023. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!