Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam, hogy sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam, hogy sosincs időnk kettesben egymásra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hosszú lesz,de muszáj kiírnom magamból. 2 gyerekünk van, a nagyobb 4 éves, a kicsi 1,5 éves. 1 éve én is dolgozom, igaz egyelőre csak 6 órában. Férjem hétköznaponként irodai munkát végez, sokszor késő este ér haza. Hétvégenként esküvői fotós az ország különböző pontjain, ahova hívják. A gyerekeket én hozom-viszem bölcsibe, oviba, elvégzem itthon a házimunkát, gyerekkel játszom, amikor épp nem dolgozom. Pénteken és szombaton ezeken túl a páromnak csinálok kaját, amit betesz a hűtőtáskába, hogy ne az úton kelljen neki vennie, plusz kivasalom az ingjét, öltönyét tisztítom, kibokszolom a cipőjét. A szezon május elejétől október végéig tart, minden pénteken és szombaton megy fotózni, nem ritka, hogy 300-400 km-re is. Másnap hullafáradtan hazaér, utána egész nap vagy a következő indulásig pihen. Június végén van egy szabad pénteke, egyébként egész október végéig be van telve a naptára. Nyaralni nem tudunk elmenni az esküvők miatt, legjobb esetben is az lesz, mint idén, hogy télen megyünk el valahova. Mondtam már neki többször, hogy kicsit vegyen vissza, legalább annyit, hogy heti 1 nap menjen csak, illetve csinálja úgy, hogy legyen minimum 1 szabad hete a szezonban, nem hinném, hogy ez olyan teljesíthetetlen kérés. Erre azt kaptam válaszul, hogy feltölti mikor ott van az esküvőkön,valamint az is, mikor a párok utólag kifejezik az elégedettségüket. Úgy érzem, hogy mindent megadok neki, mindenben őt helyezem előtérbe, mégis rám szakad minden dolog elintézése, amibe teljesen belefáradtam.
2023. máj. 27. 14:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem csal meg, ebben egészen biztos vagyok. Nem a nemi életünkkel van a legfőbb baj, hanem a közösen töltött idő hiányával. Válni nem szándékozom, szeretném, ha a fiúk apa és anya mellett nőnének fel. Nincs még 2 éve, hogy elkezdte az esküvői fotózást csinálni, előtte csak az irodai munkája volt, előtte egyáltalán nem állt fenn ez a gond. Vérprofi a munkájában, amit nem az elfogultság mondat velem, kollégái a háta mögött is dicsérik, szeretnek vele dolgozni, a neve is párról párra jár. Az mindent elmondt,hogy van már 2025-re is lefoglalt esküvője, ilyen szempontból büszke vagyok rá nagyon.
2023. máj. 27. 15:58
 12/18 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy sokszor programozunk a gyerekekkel hármasban, nem ülünk mindig otthon, de nem az igazi így. Szívem szakad meg, mikor a nagyobbik kérdezi, hogy apa miért nem jön velünk.
2023. máj. 27. 16:03
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

Mi nem az igazi így? Nem értem komolyan miket hordasz össze.

Válni nem akarsz a pénz miatt, miért hazudsz? :D


A gyerekeid az apjuk nélkül nőnek fel már most!!! Nincs veletek, nem lesz ott amikor a kisebb beszélni kezd (ha még nem beszél), akkor se amikor betegek!!! A te párod tudod miért nem irodai munkát végez már? Mert rájött, hogy a családosdi kemény munka, nem kér belőle. Inkább lefárassza magát azzal, hogy 300 km-ket utazzon, mint veletek legyen!

Az oké, hogy valaki szeretne előbbre jutni, fejleszti magát, de nem kéne túlzásokba esni. Ő már a ló túloldalán van és nem is érdekli, hogy mi van veletek. Legalább a gyerekeit nézné ha te rád tojik már, de még őket se veszi figyelembe. Ezért írom, hogy csak vagytok, amikor pont kedve van az otthon melegére. Amúgy az sem érdekli, hogyha te teljesen kikészülnél miatta, vagy hogy a gyerek eltori a kezét, vagy a lábát.

És az a legszomorúbb, hogy téged se izgat bőven, hogy a gyerekeidnek rossz, mert az anyagiakat előbbre tartod.

Más anya már rég lelépett volna!

2023. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el figyelmesen, az irodai munkája mellett csinálja az esküvői fotózást. Nem a pénz miatt vagyok vele, főleg, hogy én is dolgozom, amint a kicsi is ovis lesz, akkor már teljes állásban fogok. Sajnos nagyszülők is nagyon messze élnek tőlünk, ráadásul ők is dolgoznak, így érdemi segítségem nagyon kevés van, pár barátnőm van, akire ritkán nyugodt szívvel rá merem bízni a fiúkat.
2023. máj. 27. 16:26
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez az, hogy ilyen faramuci helyzet állt elő. Ha azt akarod, hogy az apjuk jelen legyen a gyerekek életében, akkor el kell válnod. A bíróság megítéli a kéthetenkénti láthatást, így legalább kéthetente időt tölt a gyerekeivel.

Nekem elég volt felvetnem ezt a lehetőséget. Utána érdekes módon sikerült nemet mondani a túlórákra.

2023. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Érdekel valakit, hogy mit dolgozik, amikor nem szán rátok kellő mennyiségű időt?


Lehet ő gyári munkás is meg orvos a lényegen nem változtat.


Bár én kezdem úgy látni, hogy nincs is gond. Csak NEKED VAN ELEGED az egészből segítség nélkül! :DDD


"Úgy érzem, hogy mindent megadok neki, mindenben őt helyezem előtérbe, mégis rám szakad minden dolog elintézése, amibe teljesen belefáradtam."


Azt írtad vagytok itt-ott, otthon is van a gyerekekkel is, ez a munkája, a pénz kell, akkor mit akarsz de komolyan?

"Kihagytam, hogy sokszor programozunk a gyerekekkel hármasban, nem ülünk mindig otthon"


A gyerekeidnek meg kell szokni, hogy az apjuk nincs ott állandóan, más gyerek hogyan bírja ki szerinted? Oviba ha megy a kisebb akkor téged is hiányolhat, ugye? De járnia muszáj.


Eskü nem tudom mi bajod van még most se. A jóllét/jobbléthez munka kell. Együtt van veletek, azt írod tuti nem hűtlen. Akkor mi a probléma? Az, hogy nem intézi el, amit neked kell és hogy nem nyáron mentek kirándulni hanem télen. Beszéld át vele, hogy tele a hócipőd. Ne meneküljön, ne őrüljön meg a munka miatt!Nem érti meg, jó, menj hármasban a kicsikkel, vagy hagyd el és kész.

2023. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Lényegében a kérdező csak ide jött panaszkodni de a helyzetet nem akarja megoldani. Nem akar semmit tenni. A helyedben leültetném beszélni mikor haza jön hogy neked ebből eleged van hogy nincs veletek és ha nem lesz változás akkor el fogsz válni. Még ha nem ia gondolod komolyan ő ezt nem fogja tudni de a reakciójából tudni fogsz egyet s mást. Vagy inkább tovább fortyogsz magadba? Hát felőlünk egész nyugodtan.
2023. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%

Meg volt beszélve hogy a munka mellett te intézel minden házimunkát és gyerekek körüli teendőt? Mert ha igen, és te évvé belementel,akkor ez a te hibád volt.

Normális esetben családalapítás előtt beszelnek erről a felek, hogy kinek mi lesz a dolga, de itt ez nem történt meg.

Ezen már nem tudsz mit megbeszélni hidd el, pontosan tudja, hogy csicskazol neki és neki teljesen jó így.

Ő nem akar elválni, mert a két gyereketek mellé ő a harmadik, neki baromi kényelmes, hogy mindenben kiszolgalod.

Vagy válsz vagy ez marad örökre. Választhatsz.

2023. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!