Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogy a pasim, (akivel több éve együtt vagyunk) egy nemrég megismert (3 hónapja) lány haverjával akar elmenni kettesben kirándulni? Nekem rosszul esik, de nem igazán érdekli, mert szerinte ebben nincs semmi rossz. Tényleg nincs?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
És komolyan odaállt eléd, hogy bejelentse, elvonul kirándulgatni az új barátnővel? Számomra ez hihetetlen! De persze menjen csak. Ahogy a többiek is mondták, tegyen egy igazán hosszú kirándulást. Olyan hosszút, hogy ne is érjen többet haza.
2023. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nincs benne semmi rossz. Teljesen normális amit csinál, neked semmi beleszólásod abba, hogy hová, kivel megy.
2023. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Sajnalom! Sajnos veget kell vetned ennek a kapcsolatnak, ha tovabbra is ragaszkodik a kettes kirandulashoz az uj lannyal es nem latja be mennyire szanalmasan viselkedik.
2023. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

De gáz. Nincs ilyen, hogy egy frissen megismert nővel akar kettesben közös programot, de nem vonzódik hozzá. Ez randi. Teged pedig hülyének néz. Én megmondanám neki, hogy természetesen oda megy, ahova akar, és azzal, akivel akar, de ha ezt meglépi, engem most látott utoljára. Micsoda pofátlanság.

Masik opció, hogy közlöd, hogy szuper, te is szeretnéd megismerni, úgyhogy velük mész.

2023. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen elég gáz. Egy jó kapcsolatban egyszerűen nincs igény erre. De tényleg. Nekem volt több évig fiú legjobb barátom és semmi nem történt köztünk, szerintem ritka kivétel volt de nem éreztünk többet és nem is akartunk szexelni. Na de vele is inkább akkor lógtam, amikor szingli voltam, meg amikor az aktuális párom nem foglalkozott velem eleget, így helyette vele töltöttem az időt.


Az is gyanús, hogy csak pár hónapja ismeri, nem ezeréves barátok, akik összejöttek volna már, ha akartak volna, hanem friss szerzemény. Nem is ismerik egymást annyira, hogy biztosak legyenek abban, hogy nem mászik egyik sem a másikra. Az meg még gázabb, hogy téged meg nem hív. Lehet duplarandizni, vagy akár úgy, hogy te is ott vagy és akkor hárman. Az előbb említett srácot én is hívtam külföldre, mondta hogy oké de a barátnője is jön. Ez csak természetes volt nekem.

2023. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!