Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megfelelő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő lépés? Szakítás?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve leszünk lassan együtt. Sajnos vannak dolgok, amikben eléggé különbözünk, olyen például a szexualitás is, viszont szerintem ennek a része nagyban befolyásolja a mindennapokat is. Szeretem megélni hogy nő vagyok, és szeretném ha domináns férfi lenne. Nem azt mondom hogy egy BDSM kapcsolatra vágyom, de hogy egy normalis szinten domináns legyen velem és férfi. Próbáltam a napokban is erre rávezetni, de nem nagyon sikerült. A szexben meg végképp. Igazából indokokat keres. Miért nincs másik póz (nem bír engem el, de nem vagyok nagy darab), nem akar irányítani. Én nem tudok kiteljesedni mellette. Amikor azt kérem hogy had kényeztessem úgy orálisan hogy áll, neki az is nehezére esik, inkább fekszik.


Megisnertem valakit.. nem csaltam meg a párom. Viszont tegnap találkoztam vele. Igazából kávéztunk, beszélgettünk, leültünk és cirógatta a kezem. Nem tudom.. rossz vagyok? 4 órán keresztül beszélgettünk, megállás nélkül, annyi téma volt..


Éreztem hogy teljesen mindenben egy hullámhosszon vagyunk.


Párommal meg egyre kevesebb a közös téma is, de a szex számomra nem kielégítő. Próbáltam mindenhogy változtatni magamon is, mindig új haj, smink, új ruha. De nem érzem hogy ő szeretett volna ezen változtatni. A szex mennyisége is kevés volt nekem, én sokkal többre vágytam és megszerettem volna élni önmagam de nem sikerült.


Természetesen soha nem csaltam meg

Viszont a napokban indulnánk külföldre, de nem tudom hogy mit kellene tennem, lehet le kellene mondanom az utazást is és szakítani? (Nem nzaralas, családi dolgok, ezt én fizetem és szervezem.)


Őszintén, mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam és bizonytalan vagyok. Sosem voltam olyan hogy eldobjak egy kapcsolatot, évekig küzdöttem. Az előzőért is, azelőtt is.



Én 25/N, ő 23/F



ma 06:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A másik, hogy akivel tegnap találkoztam, még egy kisebb közös vágyat is meg tudnánk élni, amiben eddig soha senki nem támogatott.

Igazából kb egyik hobbimban sem, az pedig a cosplay.


És végig csillogó szemekkel nézett, de még egy csókot sem fogadtam volna el tőle. Szeretném a dolgokat tisztázni.

ma 06:47
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azert nem akarsz benne maradni ebben a kapcsolatban, mert ahogy irtad is, nek erzed ugy, hogy nokent ki tudsz teljesedni. Tok jo, hogy ezt felismerted.

A parodnak ilyen a szemelyisege, ha kezet labat tori, akkor sem tudna/fog megvaltozni.

Az esszeru megoldas a szakitas lenne, szerinteme erzelmileg mar eltavolodtal annyira, hogy ezt megtedd.

De en a helyedben hagynek magamnak idot, mielott osszejovok massal vagy elkezdek massal ismerkedni, talald ki teljes egeszeben, hogy mire vagysz, milyen part szeretnel.

A paroddal is tudtal az elejen 4 orakat beszelni, ez nem jelent semmit. Ezert ne eld bele magad ezzel az uj sraccal valo ismerkedesbe sem.

Ha nem a paroddal mesz, en nem mondanam le az utat, de elotte szakitanek. Nem tudom, egyutt eltek?

ma 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakits!
ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2. Együtt megyünk, ő segít.


Én megértem hogy ne éljem bele magam, de teljesen megértjük egymást. Nagyon sok közös hobbik is van, ami párommal igazából egyedül egyetlen egy volt. Ő nem edz például, csak más sportokat űz, de sosem lett volna a kedvemért picit izmosabb. (Nem elvaras, fizikumra gondolok hogy például szexkozben magát vagy engem megtudjon tartani). Vagy ez sok? Plusz hogy ugye férfiként viselkedjen. Amikor megyünk valahova, sosem enged előre vagy nyitja ki az ajtót. Ezek is hiányoznak.


Én sem szeretnék egyből kapcsolatba ugrani, nem is tervezem, de nem tudom mit csináljak. Menjek oda szakítani és jöjjek haza? Mondjam le a programot? Igazából ez egy eléggé szemelyes program, ami az én családommal kapcsolatos. De nem tudom.. több mint fél évet vártam erre.


És a másik baj hogy pontosan tudom mit akarok szexben és nem kapom meg. A szenvedélye miatt hónapokig szex sem volt közöttünk (Szerencsejáték), könyörögni kellett.. miatta kezdtem el magamat testileg is sanyargatni, mert neki mindig is a vékony lányok tetszettek.

ma 07:53
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyébként sem vagyok nagydarab, mivel sportolok, de nem vagyok egy modell alkat.
ma 07:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A jó kapcsolat két “oszlopa”:

-a szex

-a szellemi kapcsolat, a mindenben társ, közös célok.


Innen döntsd el, hogy van-e még valami, amiért érdemes fönntartani.

ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

“És végig csillogó szemekkel nézett, ”

Hát persze, mert tetszel neki. Nyilván a mostani kapcsolatod is így kezdődött.


Ne ettől tedd függővé, hogy maradsz vagy nem, mert ez a beszélgetés még semmire sem garancia. Egyiknek ez a hibája, másiknak az. A másikat még nem ismered.

ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

“Amikor megyünk valahova, sosem enged előre vagy nyitja ki az ajtót.”


Tehát bunkó. Ebből fakad az is, hogy nem számítasz neki.

ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

“A szenvedélye miatt hónapokig szex sem volt közöttünk (Szerencsejáték)”


Szóval:

-szex hébe-hóba, te akkor sem vagy fontos


-udvariatlan bunkó


-azért edzel, mert a sovány nőket szereti. Te nem vagy az.


-szerencsejáték a hobbija


És nem tudod, hogy mi tévő légy?!


Mintha ez troll kérdés lenne.

ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ertem, hogy sok a kozos, ez tok jo.

Ugy ertettem, hogy nyugodtan ismerkedj a masik sraccal, de fejben is legyel ott, me vigyenek el az aktualis erzelmek, mert a kapcsolatok 99 szazaleka az elejen tok jo, aztan csak amiatt, hogy jol indul, nem mind vegzodik jol. Nem kell “beleesni”. Ismerd ki es ha passzolnak az igenyek, akkor gyertek ossze.

ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!