Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megfelelő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő lépés? Szakítás?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve leszünk lassan együtt. Sajnos vannak dolgok, amikben eléggé különbözünk, olyen például a szexualitás is, viszont szerintem ennek a része nagyban befolyásolja a mindennapokat is. Szeretem megélni hogy nő vagyok, és szeretném ha domináns férfi lenne. Nem azt mondom hogy egy BDSM kapcsolatra vágyom, de hogy egy normalis szinten domináns legyen velem és férfi. Próbáltam a napokban is erre rávezetni, de nem nagyon sikerült. A szexben meg végképp. Igazából indokokat keres. Miért nincs másik póz (nem bír engem el, de nem vagyok nagy darab), nem akar irányítani. Én nem tudok kiteljesedni mellette. Amikor azt kérem hogy had kényeztessem úgy orálisan hogy áll, neki az is nehezére esik, inkább fekszik.


Megisnertem valakit.. nem csaltam meg a párom. Viszont tegnap találkoztam vele. Igazából kávéztunk, beszélgettünk, leültünk és cirógatta a kezem. Nem tudom.. rossz vagyok? 4 órán keresztül beszélgettünk, megállás nélkül, annyi téma volt..


Éreztem hogy teljesen mindenben egy hullámhosszon vagyunk.


Párommal meg egyre kevesebb a közös téma is, de a szex számomra nem kielégítő. Próbáltam mindenhogy változtatni magamon is, mindig új haj, smink, új ruha. De nem érzem hogy ő szeretett volna ezen változtatni. A szex mennyisége is kevés volt nekem, én sokkal többre vágytam és megszerettem volna élni önmagam de nem sikerült.


Természetesen soha nem csaltam meg

Viszont a napokban indulnánk külföldre, de nem tudom hogy mit kellene tennem, lehet le kellene mondanom az utazást is és szakítani? (Nem nzaralas, családi dolgok, ezt én fizetem és szervezem.)


Őszintén, mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam és bizonytalan vagyok. Sosem voltam olyan hogy eldobjak egy kapcsolatot, évekig küzdöttem. Az előzőért is, azelőtt is.



Én 25/N, ő 23/F



ma 06:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7,10



A realitas talaján maradtam. Megkérdeztem a terveiről, passzolnak az elképzelések.

Páromat hiába kérdeztem szexben, tervekben, ő is mondta hogy szeretne majd gyereket de úgy látom hogy nem szeretne félretenni sem, pedig még ő is egyetemista de mellette dolgozik. De általában nagyon sok pénz elmegy játékra, ebből akár meggazdagodni.


9. Nem troll, de nem vagyok olyan ember aki egyből eldob valamit, hanem dolgozik azon.

ma 08:19
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja hat a szerencsejatek fuggoseg miatt mar alapbol szakitanek vele, ez nem kerdes. Nem kellene olyan, akivel nem tudok anyagi biztonsagot teremteni, hogy aztan mindig azon aggodjak, hogy lesz e mit enni a honap vegen.

Ezen nem neked kell dolgozni, de nem tudod elerni, hogy o akarjon ezzel foglalkozni. Aki fuggo, az nem szokta ezt eszrevenni, csak nagyon ritka esetben es meg ritkabb az az eset, amikor valtoztatni is akar magan. Nem tudsz mindenkit megmenteni es nem is kell.

Szakits a paroddal, ez egyertelmu. Aztan kezdj el ismerkedni a masikkal. Mondani mindenki azt mond az elejen, amit akar, ismers ki tenylegesen aztan ha ugy is minden okes es nem csak mondja, de csinalja is, akkor hajra ☺️


26N

ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Köszönöm 🥹❤️
ma 08:27
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor megyünk valahova, sosem enged előre vagy nyitja ki az ajtót."

8 és kérdező.

Ha előre megy kinyítja az ajtót...nyilvános helyen meg a férfi megy előre nem a nő! Ez nem bunkóság, ez a helyes.


Amúgy maga a szex nem jó, szeremcsejatékfüggő is...minek vagy még vele?

Szakítani kell és igen, a családi esemény előtt. Nem, nem a másik pasi miatt (mondani bármit lehet), hanem magad miatt mer nem vagy boldog.

N 32

ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14. Tudom, már egy ideje gondolkodtam is ezen.


Hát igazából már lefoglaltam a szallast de még le tudom mondani. Csak így sosem lesz esélyem oda eljutni, én nem tudok szlovákul és mostani párom igen. Aztán nem tudom.. most úton vagyok, lassan hozzá. Bár még egy 4 óra mire találkozunk. Nem tudom..

ma 08:32
 16/18 anonim ***** válasza:
De miert kell lemondani? Szakits a paroddal, o nem megy, te meg mesz nelkule aztan kesz. Nehogy mar lemondd!
ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%

Sejtem melyik pózhoz, kell téged fel emelni. Azért ahhoz pózhoz a férfinak jó erőben kell lennie. Megtudtam csinálni egy vékony lánnyal. Akárkivel akarod csinálni úgy legyen jó erőben.


Alapvetően sub vagy simán találsz magadnak megfelelő férfit. Ami már sikerült is. Szerintem ne várj mind a kettőtöknek ez így csak idő locsolás.

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16. Nem tudok szlovákul, de akkor gyűjtenem kell pénzt, mivel pénzért keresnek leveltarban. 13€/óra, vagy 15€/óra.


Lehet tényleg le kell mondanom..


17. Nem mondtam hogy kötelező. Igazából ha nem csak kutya meg lovagló lenne, már örülnék. :(

ma 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!