Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sunnyog? Több van köztük, mint ismeretség?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal. Együtt is élünk. Nemrégiben a szomszédságunkba költözött egy nő, akit a párom ismer régebbről. Sosem volt köztük a beszélgetésnél több (elmondása szerint). Többször felkérdeztem a páromat, hogy tartja e a kapcsolatot az illetővel, a válasz mindig az volt hogy nem, maximum ha összefutnak a ház előtt, köszön, de semmi több. Alapvetően volt egy rossz érzésem vele kapcsolatban, de elhessegettem. Akkor lett gyanús a helyzet, mikor többször úgymond rajtakaptam a páromat, hogy valakinek bőszen írogat, mikor pedig közelebb mentem hirtelen becsukta a beszélgetést. Nem szerettem volna feleslegesen vitatkozni és tudom, hogy nagyon nem szép dolog, de belekukkantottam a telefonjába. Hát, gyanúm beigazolódott. Ott virított a beszélgetés a hölggyel. Nem igazán olvastam el, csak megnyitottam, de nem tűnt intimnek a tartalma. Viszont nem értem őt. Miért nem mondja, hogy igen bmeg tartom vele a kapcsolatot, néha írkálunk, jóban vagyunk. Ezzel a viselkedéssel csak gyanakvásra ad okot… tudom, nem volt korrekt amit tettem, hogy megnéztem, de annyira nyomasztott ez az érzés. Azt sem tudom, hogy mondjam el neki, hogy tudom, hogy láttam. Igazából azt sem értem, mi ez az egész. Nem szeretnék balhézni és ha elmondaná, hogy beszélnek, mert régi ismerősök, na puff neki, van ilyen, semmi gondom nem volna ezzel. De így, hogy titkolja attól tartok, nem csupán ennyiről van szó. Ötletek, tippek, tapasztalatok a témával kapcsolatban?

tegnap 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Több nyilván,és hogy ő dugja vagy dugni fogja a nőt az korrekt? Azonnal kidobnàm az ilyen csalót,egy percig sem biznék benne.
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!