Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismeretség. Mi a véleményetek erről a dologról? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Hat éve ismerek online egy most 31 éves török férfit.

Amikor megismertem olyan korszakomban voltam, hogy belementem szexi dolgokba is. (Már nem tenném.)

De érzelmek is kialakultak köztünk.

Sokszor beszéltünk róla hogy találkozhatnánk. Hívtam, de onnan bonyolultabb idejönni, mindig azt mondta látogassam meg én őt. Ő 2x olyan messze van mint Isztambul, 1600 km.

Én Isztambulban szetettem volna találkozni ami félút, oda se jött volna. Aztán egyszer azt mondtam oké, nagy levegő, elmegyek hozzá. Ebből az utolsó pillanatban visszakozott.

Ennek már két éve. Ezalatt egyszer írt rám, nagyon szépeket, és azt írta nagyon sajnálja a távolságot, mert fontos vagyok neki. Eltelt újabb egy év kommunikáció nélkül, egyszer csak a semmiből jött tőle egy csomó dick pic messengeren kommentár nélkül. Megdöbbentem, mert már nagyon rég nem küldtünk egymásnak semmi ilyet, mert normális mederbe akartam terelni a dolgokat, és személyesen egy normális kapcsolatot kialakítani. Arra nem reagáltam, mert azt gondoltam feltörte valaki a messengerét, ez annyira nem volt jellemző rá.

Eltelt pár hónap, és most én írtam rá messengeren. Kiderült hogy most a katonai szolgálatát tölti, azt írta pár hét múlva vége. Tagadta hogy ő küldte a képeket, de egy elszólásából kiderült hogy ő volt. Azt mondta kifizeti a repülőjegyem, mindent fizet, de látogassam meg. Mondtam nem, max egy csoporttal elmegyek Isztambulig, jöjjön ő is oda. Azt mondja az nem jó, tele van arabokkal, pakisztániakkal, menekültekkel.


Akkor megfeneklett a beszélgetés, de most megírtam neki, hogy köszönöm a felajánlását, de értse meg, hogy évekig alig keresett, nem akarok így fejest ugrani és szexuális tárgynak érezni magam. Ha tényleg szeret engem ahogy mondja, eljön Isztambulig csak hogy lássuk egymást személyesen, aztán meglátjuk.


Mit gondoltok erről az egészről?

Tudom hogy az a pár troll itt meg fog rugdosni az online szex miatt, előre mondom hogy nem érdekel, már ismerem őket.

De vannak itt normális emberek is, az ő véleményük érdekel: lehet ezt még normális alapokra helyezni?

Ha most csalódok a fickóban, akkor örökre lezárom ezt az ügyet.



tegnapelőtt 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Nem


Csak pazarold az időd

tegnapelőtt 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Já Németo-ban minden török el alart engem venni az allampolgárság miatt mert ők nem uniosak asszem nem dolgozhatnaj csak ugy bárhol.

Van akik burkoltan mások meg nyiltan penzt is adtak volna házasságért.


Ezen felul 2 nőzlt is felcsináltak akiktol 4-5 éves korukban elveszik a gyereket azt kiviszik és dolgoztatják meg sok penz jár náluk gyerek utan.

tegnapelőtt 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*nőt
tegnapelőtt 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

6 év???


Már rég hagytam volna a francba. Talán csak unatkozik az asszony mellett. Ha akarna, rég lépett volna.

tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nektek mindig az kell aki gazdag vagy jóképű.
tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 a jövő évi 🥒fotói már nem fognak érdekelni.
tegnapelőtt 14:19
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 hát ez hogy fizet mindent hogy odamenjek, ez már egy lépés....
tegnapelőtt 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem fizet az semmit. Jó szöveg....
tegnapelőtt 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor minek mondja?
tegnapelőtt 15:58
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
Ha már a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtad ki ezt a holdfényes lányregénybe illő történetet, próbálj meg felnőttként gondolkodni. Ismered az iszlám törvényeket?
tegnapelőtt 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!