Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez szerintetek? 22F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez szerintetek? 22F

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs szükségem semmilyen párkapcsolatra,sem barátokra,ök csak untatnak ,jobban szeretek egyedül ülni valahol és megfigyelni az embereket.Nem érzem szükségeségét annak hogy elmenjek valahova a haverokkal,csajozzak,vagy a családommal legyek.
2011. márc. 21. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem konstans állapot, hanem pillanatnyi "fellángolás", akkor normális. Ha viszont jó ideje, akkor felkeresnék egy pszichológust...
2011. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Ilyenekből lesznek hosszútávon a sorozatgyilkosok egy idő után magadba fogsz beszélni nem fogsz senkibe megbízni üldözési mániád lesz. Ha meg csakígy hirtelen jött hogy perpill lezsarok mindenkit és össze akarod szedni a gondolatod nem gond.
2011. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze, időnként jó egyedül lenni, de ha vannak barátaid, ne hanyagold el őket!

Nekem, mióta befejeztem az egyetemet, idehaza nincsenek barátaim, sem barátnőm, és ez egy idő után nagyon rosszul tud esni az embernek.

Ha teheted, időnként légy emberek között.

2011. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A leírás teljesen illik rám, csak egy évvel idősebb vagyok. Az sem érdekel, ha emiatt nem tart normálisnak a többi ember.
2011. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem pillanatnyi,én igy érzem magam jól.A régi barátaim se keresnek nagyon,énse öket.A mostaniakal elvagyok rövid ideig,de aztán már kezdenek idegesiteni,nem vágyok többre mint egy kis csöndre.
2011. márc. 21. 20:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is. Főleg az emberek megfigyelésében. Akciók, reakciók és ezekből levonok bizonyos konzekvenciákat. Kombinálgatok, próbálom visszavezetni mit/miért csinálhatnak egyesek. Volt már olyan tézisem, hogy valamiféle UFO vagyok, aki azért jött ide, hogy infót gyűjtsön az emberekről és elemezze azt. Tudom bizarr, de ettől még nem leszek sorozatgyilkos, csak egyszerűen túlkombináltam az adott gondolatmenetet. :)

20/F

2011. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De egy idő után rá fogtok jönni hogy nem jó egyedül.

Mert kell majd egy társ akivel ezeket meg tudjátok beszélni.

Én is ilyen vagyok de már kéne valaki...

27F

2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, ha így érzed jól magad és úgy érzed teljes az életed(van olyan dolog amit szívből szeretsz csinálni) akkor normális. Esetleg nem egy szerelmi csalódás/bánat/negatív példa áll a dolgok mögött?
2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
antiszociális vagy
2011. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A normális az egy relatív kategória.

18:23-as:

A sorozatgyilkosok nem ilyen egyszerűen születnek, akkor inkább olvass még utána kicsit, mielőtt ekkora marhaságot mondasz.


Én is hasonló ember vagyok, de még nem öltem meg senkit és nem is tervezem.:-D

Ugyanakkor a jobb megfigyelőkészség és éppen hogy a magas empátia az, ami elűz a sok üres, felszínes és hazug ember közül.

Ti legalább megfigyeltek és gondolkodtok. Nem muszáj mindenkinek ugyanolyannak lennie.

2011. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!