Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párom odáig van értem, rengeteget változott amióta velem van. A nőket rendszerint kihasználta. Csak egyet szeretett igazán és a vele való szakítás nagyon is megviselte. Aztán rám talált és szinte minden nap azt hangoztatja mindenkinek, hogy nálam jobban nem szeretett még senkit, hogy az exével való szerelem semmi volt ehhez képest stb.


Bújik, csókolgat, folyton szeretné ha ott lennék, együtt is lakunk már 7 hónapja. Szóval látszólag így jó minden. Csakhogy vannak dolgai amivel az ellenkezőjét támasztja alá.


Fél év alatt mi nem mentünk el kettesben soha sehová. Se pizzázni, se moziba, sehova. Mindig vittük magunkkal mindenhová a legjobb fiú haverját. Mert össze voltak nőve.

Az előző barátnői nem szóltak ezért de engem nagyon zavart hogy a srác fél éven át a WCre is kikísért minket.


Most nagyjából sikerült megértetni a gyerekkel hogy kopjon le. De fél év alatt sajnos felgyűlt az hogy ha a srác ott volt, le voltam ejtve. Vele dumált főleg, vele volt el, én meg díszként ültem és aszisztáltam. Tehát nem a srác volt a gyertyatartó hanem én.


Aztán fél év után úgy tűnt rendben van minden. Srác lekopott, akkor jött max ha hívtuk. Csakhogy a barátom kitalálta hogy elhívja gokartozni.

Fél év alatt velem soha nem ment el sehová. Pedig annyit kértem. Azt mondta nincs ideje, nincs pénze. Erre a srácra viszont gondolkozás nélkül kipengetett 10 ezret és láttam milyen örömmel szervezi neki az utat. Bezzeg ha a mi programunkról volt szó akkor mintha a fogát húzták volna...


Felmentünk mind gokartozni. Állítása szerint ő egész nap rám figyelt, velem foglalkozott. Csakhogy én eltűntem 4 kerek órára és ő egyszer sem jött és keresett. Fel sem tűnt neki, lesz.rta. A legjobb barátnőm jött utánam és kérdezte hogy minden rendben van-e.


Tudni kell hogy nem volt intim szféránk sem a párom barátja miatt fél éven keresztül. Ott ült még az első randin is (nem hívta senki). Ezért nagyon rosszul esett hogy őt előbb hívta meg bárhová is, amikor fél évig hozzá kellett igazítanom a napjaimat.


A srác rossz anyagi körülmények közt van. Rossz családból származik ezért barátom folyton nyalja a fenekét és sajnáltatja. Pedig a srác volt hogy 20.ezer forintot költött egy olyan cipőre ami a páromnak tetszett volna és amit a párom akart megvenni. A srác inkább megvette előle. Ez barátság?


Ti mit szóltok? Lehet ez szerelem amit a párom érez? Mert én már nem tudom... A jövőt velem tervezi. Gyerekeket, mindent. Rettentő féltékeny is egyben.


19 éves fiú, én pedig 22 éves lány vagyok


2011. márc. 6. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vannak kivételes esetek, amikor jól megvannak az ilyen koru párok, de a tiétek sajnos sok jót nem tartogat, sőt. Neked lesz a legjobb, ha mielőbb szakitasz ezzel a gyerekkel (te is irtad),mert különben érzelmileg sokat fogsz szenvedni. Inkább keress egy olyan pasit aki nálad idősebb kicsivel. Ők azért már megfontoltabbak.
2011. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ajajj..."A párom odáig van értem, rengeteget változott amióta velem van." Már ennél az első mondatodnál jól megakadtam!

Az egész történet alatt azt hittem,hogy 15 maximum 17 évesek vagytok,kivéve amikor azt írtad,hogy 7 hónapja együtt éltek.

Nekem nagyon nem tűnik jónak ez a kapcsolat,valahogy nem figyel rád,ez tök nyílvánvaló.Nem tudja hogy kezeljen.Akármennyi nőt is használt ki,vagy volt egyszer legalább "szerelmes",nagyon nem tudja hogy kell egy kapcsolatban viselkedni.

Én nem maradnék vele.Itt valahogy megmutatkozik az a minusz 3 év nála:S de még annál több is szerintem!

Mellette tuti tönkremész,ő neki meg teljesen tökéletes úgy ahogy vagytok...23N

2011. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

OFF:

Szerintem meg annyira feleslegesen hivatkoztok a -3 évre, és ezt nem azért mondom, mert mi is ebben a cipőben járunk. Hanem bármilyen korosztályban előfordulhat, hogy a párkapcsolat háttérbe szorul a baráti kapcsolatokkal szemben. És bármilyen nemnél is előfordulhat. Ez nem ettől függ, hanem gondolkodástól, felfogástól, és semmi sem garantálja, hogy ez a kor haladtával javul.

2011. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De ha szólok neki változtat. Próbál igazodni, a kedvemben járni. És szeretem nagyon, nem úgy megy hogy na akkor kiugrok ebből az egészből.


Ami nálunk gond az amit leírtam. (óriási gond) Javult a helyzet rengeteget azóta, de mégsem tökéletes. De mint ahogyan az előttem is írták, nem várhatom el egy 19 évestől hogy 30ként viselkedjen, és szépen lassan remélem az én párom is felnő a feladathoz.


Senki mással nincs probléma csak ezzel az egy haverral. Mert valamiért szánja, sajnálja mindenki, és ezért nem akarja se a testvérem (ő is a baráti társaság része) se a párom elküldeni. elküldik, redukálódik a találkozás a sráccal, de mégis aztán megsajnálják és hopp már visszük is gokartozni.

2011. márc. 8. 13:56
 15/15 A kérdező kommentje:

Azt veszem észre hogy nem tudja hogyan ossza be az idejét haver és barátnő közt. És ha barátnő van akkor haver ne legyen. Szóval ezekkel nincs tisztában. És itt nem a korkülönbség mutatkozik meg, hanem az ilyen téren lévő tapasztalat hiány.

Az arany középutat kéne megtalálni, de sok jó választ kaptam és úgy érzem én már sejtem hogyan tovább.

2011. márc. 8. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!