Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párom odáig van értem, rengeteget változott amióta velem van. A nőket rendszerint kihasználta. Csak egyet szeretett igazán és a vele való szakítás nagyon is megviselte. Aztán rám talált és szinte minden nap azt hangoztatja mindenkinek, hogy nálam jobban nem szeretett még senkit, hogy az exével való szerelem semmi volt ehhez képest stb.


Bújik, csókolgat, folyton szeretné ha ott lennék, együtt is lakunk már 7 hónapja. Szóval látszólag így jó minden. Csakhogy vannak dolgai amivel az ellenkezőjét támasztja alá.


Fél év alatt mi nem mentünk el kettesben soha sehová. Se pizzázni, se moziba, sehova. Mindig vittük magunkkal mindenhová a legjobb fiú haverját. Mert össze voltak nőve.

Az előző barátnői nem szóltak ezért de engem nagyon zavart hogy a srác fél éven át a WCre is kikísért minket.


Most nagyjából sikerült megértetni a gyerekkel hogy kopjon le. De fél év alatt sajnos felgyűlt az hogy ha a srác ott volt, le voltam ejtve. Vele dumált főleg, vele volt el, én meg díszként ültem és aszisztáltam. Tehát nem a srác volt a gyertyatartó hanem én.


Aztán fél év után úgy tűnt rendben van minden. Srác lekopott, akkor jött max ha hívtuk. Csakhogy a barátom kitalálta hogy elhívja gokartozni.

Fél év alatt velem soha nem ment el sehová. Pedig annyit kértem. Azt mondta nincs ideje, nincs pénze. Erre a srácra viszont gondolkozás nélkül kipengetett 10 ezret és láttam milyen örömmel szervezi neki az utat. Bezzeg ha a mi programunkról volt szó akkor mintha a fogát húzták volna...


Felmentünk mind gokartozni. Állítása szerint ő egész nap rám figyelt, velem foglalkozott. Csakhogy én eltűntem 4 kerek órára és ő egyszer sem jött és keresett. Fel sem tűnt neki, lesz.rta. A legjobb barátnőm jött utánam és kérdezte hogy minden rendben van-e.


Tudni kell hogy nem volt intim szféránk sem a párom barátja miatt fél éven keresztül. Ott ült még az első randin is (nem hívta senki). Ezért nagyon rosszul esett hogy őt előbb hívta meg bárhová is, amikor fél évig hozzá kellett igazítanom a napjaimat.


A srác rossz anyagi körülmények közt van. Rossz családból származik ezért barátom folyton nyalja a fenekét és sajnáltatja. Pedig a srác volt hogy 20.ezer forintot költött egy olyan cipőre ami a páromnak tetszett volna és amit a párom akart megvenni. A srác inkább megvette előle. Ez barátság?


Ti mit szóltok? Lehet ez szerelem amit a párom érez? Mert én már nem tudom... A jövőt velem tervezi. Gyerekeket, mindent. Rettentő féltékeny is egyben.


19 éves fiú, én pedig 22 éves lány vagyok


2011. márc. 6. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy képes egy olyan emberrel lenni aki ennyire féltékeny??
2011. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem, nem az a gond hogy féltékeny, hanem az hogy a fél évünket megrontotta az, hogy a haverja lépten nyomon ott loholt a nyakunkban. Az ezerszer rosszabb ha nem vagy kettesben soha a pároddal.

És az hogy nem visz el a párod sehova és inkább a másik srácot lepi meg valamivel mert sajnálja :S

2011. márc. 6. 11:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Együtt éltek, valahol el kell fogadni, hogy a srácnak fontos az az ember. A te részedről azt kell megértened, hogy a barátodnak add meg a személyes teret, szabadságot. Valamiért azt érzem mondataidból, hogy amikor vagytok együtt, a barátjával van a srác, akkor te féltékeny vagy igazából, mert nem veled foglalkozik. Viszont az érdekes, hogy veled semmire sincs ideje, pénze, a barátjával meg van ideje, van pénze. Ő részéről meg a barátjával kéne kicsit lelazítania a dolgokat. Mond neki meg, hogy te így látod, hogy több szeretetre, közös programra lenne szükségetek, a srác barátja nélkül. Ha tényleg barátok, akkor megmarad a barátság akkor is, ha nincsenek állandóan együtt.
2011. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

19 éves...te meg 22

sztem ez mindenben kimerül.

ő még gyerek félig, a haverjai nagyon fontosak neki, (mindennél fontosabbak)

te pedig érett nő vagy, aki mást vár el.

sztem szakítsatok, vagy beszéld meg vele, ha ezen nem változtat, akkor elhagyod.

2011. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szakíts vele...hát kell ez neked 22 évesen? Kell neked egy ilyen kapcsolat ahol csak "vagy" az ember mellett?? Ahol nem kapsz elég szerelmet és figyelmet??
2011. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Most ez erős lesz, de nem lehet, hogy a barátod biszex?

"a srác fél éven át a WCre is kikísért minket."

Fogták egymás péniszét pisiléskor, vagy mi? Azért a haverjának is leeshetne a tantusz, hogy nem menjen veletek mindenhova, ne pincsikutyázzon, hanem kopjon le, mikor együtt akartok lenni. Jó, hogy nem alszik veletek, még a végén lehet hogy zacsi pacsi lenne. Bocsánat, hogy ezt mondom, nekem is vannak barátaim, de nincs ekkora kötődés, hogy mindenhova együtt megyünk. Ez nem egészséges, az ember nem viszi a barátait magával, mikor a párjával van. Persze mikor buli van, vagy tényleg jön mindenki az más. De ez megint más a ti esetetek.

2011. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Második hozzászóló köszi, én is így látom a helyzetet.

Csak ha mondom neki hogy több közös program stb akkor előjön az amit az utánad szólók írtak, hogy még félig gyerek. sajnos kezdem érezni ennek a súlyát. Hiszen haverokkal szívesebben van (és persze olyankor nekem is kötelező ott lennem mert nélkülem nem érzi jól magát) de kettesben nem olyan jó egy program. A részéről legalábbis így érzem.


Utolsó kommentelőnek: nem nem biszex, igaz gondoltam már erre, mert nem egészséges amit műveltek. Annyi a dolog hogy a haverja baromira unatkozik. És szinte itt lakik / lakott náluk. Amíg én képbe nem jöttem. Inkább testvér jellegű dolog van köztük. A srác viszont szűz, nem tudja azt hogy mit jelent egy kapcsolat. Nem érzi azt hogy zavar. Nem tudja mikor kell lelépni. Most már próbálkozik javítani ezen és rá lett szólva sokszor. De mivel nagyon rossz anyagi és családi háttere van mindenki őt sajnálja. pedig annyira azért nem kéne....


Ezért amikor barátom befizette őt gokartozni, akkor ő úgy gondolta hogy baromi jó dolgot tesz. Mert "szegény szerencsétlen" sosem juthat el ilyen helyre. Csak az a gond hogy a barátom szülei adnak munkát a srácnak, tehát akármikor lehet pénze, és van is. De azt elveri. És ezen a barátom nem lát át.

A testvérem ugyan így viszonyul ehhez a gyerekhez (fiú) mintha fel akarnák karolni. De ez már sok. És nem látják hogy ez nem normális.


A WC-s példát csak idézőjelben írtam tehát nem szó szerint kell venni. Azt próbáltam érzékeltetni hogy mindig itt volt a srác. Sokszor barátom még haza sem ért, a srác már kétszer lent volt nála és kereste.

2011. márc. 6. 15:33
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, nekem már nagyobbak az elvárásaim, hiszen neki eddig 17 éves barátnői voltak, egyik sem várta el hogy elmenjenek valamerre.


Sokat érett már így is, de ez a barát sajnos megkeseríti a dolgokat és ki kell mondanom, hiába szeret, nem érzem azt hogy én lennék neki az első. Gyerek még. Jajj mit csináljak :S nagyon szeretem :(

2011. márc. 6. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Köztünk is 3 év van. Csak én 21, ő 18. Szerencsére én érzem és tudom, hogy nem fontosabbak neki a haverjai, mint én. Hiába találkozik velük sokat, ha kettesben szeretnék vele lenni, vagy alapból úgy indul a helyzet, hogy kettesben megyünk valahová, akkor nem hív senkit. Az pedig, hogy fiatalabb nem jelent semmit. Fordított kor-felállásban is előfordulhatna ugyanez. Mondd el neki, hogy te ezt az egyet nagyon nem szereted, szeretnél egy kicsivel több időt kettesben tölteni vele, úgy, hogy ne legyen ott a tartozéka. Ha valóban szeret, megérti. És ha nem is gyökeresen, de picit változtatni fog.
2011. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Jó tudni hogy nálatok is ez a korkülönbség van. Mi is ezzel a korral indítottunk :D Mármint 21 voltam, ő 18. Ha megyünk valahová nem hív plussz személyt, az a gond hogy a fiú haverja olyan szinten ott csüng mindig hogyha elindulnánk valahová úgy érzi a párom hogy ciki azt mondani hogy "na most te maradj itthon" Neki ez is nagy előrelépés volt hogy megmondta ennek a fiúnak.


Most így olvasva a válaszokat kezdem tisztelni az ő barátságukat, és nagyjából értem hol lenne a középút. Köszi mindenkinek! Remélem sikerül megtalálnunk.

2011. márc. 8. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!