Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztem már nem szeret a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztem már nem szeret a barátom! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elment másik suliba és akkor úgy még az elején nem vol annyira rossz, de mostanába felse hív és azt mondja hogy az az oka hogy túl sok lesz a számlája meg a bátyja is küld valami sms-s nem tom már mire.:S meg a foci edzés meg a meccs fontosabb neki mint én pedig azon a héten kb. egyszer találkoztunk.Meg úgy érzem, hogy hanyagol.Meg elég sok csajjal beszél mostanába és nagyon féltékeny vagyok :S:S De ő azt mondja szeret meg hogy nem csalt meg de én már nem tudok neki hinni!!
2011. márc. 12. 18:28
 1/8 anonim válasza:

ha megcsalna, akkor azt azzal leplezné hogy nem hanyagol...

most még csak új neki a környezet, és egy uj társaságban nem kezdheted azzal hogy bocsi én most megyek haza és felhívom a csajom...

ne aggódj, és ne menj ezzel az agyára, inkább csak kedveskedj neki....

2011. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az előttem szólóval! Nem akarlak elkeseríteni de ha kevesebb időtök jut egymásra akkor igenis szerintem fontos, hogy valamilyen módon azért ápoljátok a ka csolatotokat. Nem kell 0-24 óráig a telefonon lógni hiszen akkor valóban nagy lesz a telefonszámlája ami nem egy túlzottan kellemes dolog, de én mindig aszerint gondolkodom, hogy ha valaki megakar tenni valami arra módot keres, amit pedig nem arra kifogást. Ha nem is hív fel, legalább egy sms-t küldhetne, hogy tudassa Veled, hogy gondol Rád! Mondjuk elég kevés részletet árultál el ... Jó lenne tudni, hogy mióta vagytok együtt vagy, hogy hogyan viselkedik egyébként Veled? De én azt mondom, hogy akinek az edzés és a foci minden esetben fontosabb mint a barátnője, ott már valami nem jól működik. Lehet fontos és ha sportol, akkor természetesen arra is időt kell áldoznia de én úgy vélem nem szabad, hogy fontosabb legyen! Hány évesek vagytok?
2011. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt.Én 15 ő pedig 18 éves. És amikor együtt vagyunk akkor törődni szokott velem úgy értem átölel is meg minden. De amikor nem vagyunk együtt akkor általába csak veszekszünk.és megértem hogy fontos neki a foci de akkor is, és hetente egyszer hív max. de én már azt nem birom elviselni hogy ha beszél egy csajjal nagyon féltékeny vagyok:S:S
2011. márc. 12. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
A féltékenység a legnagyobb hiba, mert ez azt jelenti, hogy nem bízol a párodban így viszont akk nincs értelme a kapcsolatotoknak. Előbb-vagy utóbb ezzel őrületbe lehet kergetni a fiúkat, ezt hidd el. Nekem egy több mint 2 éves kapcsolatom van és nagyon sokszor ment rá majdnem az én féltékenységemre az egész és rájöttem, hogy ebből muszáj visszavennem mert elfogom veszíteni a páromat a másik pedig, hogy teljesen alaptalan volt. Hidd el, ha valaki megakarja csalni a párját arra úgyis talál módot, ha pedig nem akkor nem fogja megcsalni! Ha igazán szereted és úgy véled, hogy van értelme még több energiát és időt belefektetni ebbe a kapcsolatba akk meg kell tanulnod bízni benne mert így nem lesz működőképes! Ha legközelebb találkoztok, mondd el Neki szépen a problémáidat és ezért a féltékenység dologért kérj tőle elnézést amiatt, hogy bizalmatlan voltál vele szemben. Hidd el, ha tényleg alaptalan a féltékenységed ez egy jó pont lesz Nála. Ha mégis azt látod, hogy nem változik semmi és, hogy nem érdemes energiát belefektetni, akkor viszont tovább kell lépned! Bár ez a Te döntésed! Sok sikert a továbbiakban! :)
2011. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ne féltékenykedj...:Sén midig azt csináltam:Suristen...1 évig veszekedtem vele ...mert féltéeny voltam ha csak egy csajjal beszélgetett:Sköszönni nem köszönhetett nekik mert 3 napig hozzá se szoltam:S már beteges volt amit csináltam...és mi lett a vége??megunta..és lefeküdt egy lánnyal 2xer..sirva jött át hogy szeret engem és nem akarta és h megbánta...ez volt 2 évesen....különvoltunk 2 hónapig..de mikor én megmondtam neki hogy nem lesz köztünk soha semmi lefeküdt még 2 lánnyal..h elfeljtsen..de nemtudott és megkeresett..1be tudok segiteni a féltékenységet próbáld hanyagolni..mert látod énis mit kaptam:S:S:S:S:(:(:(
2011. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úúú..:S Sajnálom :( Én nem szeretném, hogy ez legyen azt nem bírnám elviselni.:S:S

De amikor megharagszom rá, mert azt gondolom, hogy már nem szeret akkor elkezdek sírni.. és ha már nem nyugszom meg a sírástól akkor vágdosom magam:S:S és ezzel eléggé kiakasztom! :( :S:S

2011. márc. 14. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a vagdosás dolgot NAGYON GYORSAN FEJEZD BE! Csoda, hogy még egyáltalán melletted van...Én ilyeneket 12-13 évesen csináltam mert azt gondoltam ez egy jó "feszültséglevezető" megoldás de amikor észrevettem, hogy ezzel mennyi fájdalmat okozok a körülöttem levő embereknek és, hogy ezáltal mennyit aggódnak értem akkor beláttam, hogy ez a világ legönzőbb és legostobább dolga, hogy valaki így próbálja meg felhívni magára a figyelmet! Ez egy fiú számára rendkívül illúzióromboló és elrettentő is egyben, hogy egy olyan lánnyal jár aki folyton bebeszéli magának h a barátja nem szereti őt, aztán sír, aztán pedig vagdossa magát. Nagyon jó úton haladsz affelé, hogy a barátod otthagyjon, ha pedig nem ezt szeretnéd akkor próbálj meg kicsit érettebben viselkedni. Bár 15 évesen még inkább a lányka kategóriába tartozol és ezzel a viselkedéssel pedig bátran állíthatom, hogy Neked még nem való komoly kapcsolat mert fogalmad sincsen a mély érzelmekről és arról sem, hogy hogyan kell fenntartani egy komoly kapcsolatot. Ha esetleg úgy érzed, hogy ez nem igaz akk viselkedj ehhez méltóan! Én szimpla jószándékból fogalmaztam ilyen erősen, mert lehet, hogy ez most számodra sértő de hidd el van benne igazság, főleg abban, hogyha továbbra is ezt fogod csinálni a barátod nagyon rövid időn belül másik lányt fog keresni magának és nem azért, hogy megcsaljon hanem, hogy legyen egy normális kapcsolata. Te úgy véled, hogy egy 18 éves fiúnak egy ilyen lányra van szüksége? Szerintem Te is tudod h nem. Nagyon gyorsan kezdj el gyökeresen megváltozni mert így nem is csoda, hogy azt érzed h már nem szeret! Ha szereted Őt, ne kínozd Őt ilyenekkel h vagdosod magad és folyton sírsz! Ez nagyon nagy ostobaság! Az együtt töltött időt inkább fordítsd arra, hogy minél kedvesebb és szeretetreméltóbb légy vele szemben és akkor talán telefonon is többet fog hívni! Sok sikert a továbbiakban! Kívánom, hogy legyen erőd változtatni és, hogy megtaláld a boldogságot! Ha nem is azonnal, de idővel megfogod! (Ha változtatsz!!)
2011. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát már szakított velem szóval ennyi!! :'( Sajnos!! :'(
2011. márc. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!