Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, tényleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tényleg szeret? És ha igen, akkor miért tesz ilyet?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és 2 hónappal ezelőtt jöttem össze a barátommal. Távkapcsolat, de eddig mindig megoldottuk, hogy hetente legalább 2-3 napot együtt tölthessünk. Általában én mentem hozzá, volt hogy két hetet is együtt voltunk.

Én szeretem őt, és ő is azt mondja, hogy szeret, hogy soha nem volt még ennyire boldog. Már a közös jövőnket terveztük; hogy össze költözünk, és hogy nagyon sokáig leszünk együtt. A családjának, a legjobb barátjának is bemutatott. Minden szép és jó volt, de tegnap telefonon keresztül azt mondta, hogy bár nagyon szeret, de nem bírja, hogy ilyen messzire vagyok tőle, és hogy így csak több a rossz, mint a jó. Szerinte az lenne a legjobb megoldás, ha szakítanánk, annak ellenére, hogy szeretjük egymást. Tudja, hogy én nem akarom, hogy vége legyen, és feladni sem akarom, de már nem hajlandó felvenni a telefont, nem reagál. Kétségbe vagyok esve, mert tényleg nem akarom elveszíteni.


2011. jan. 8. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Na persze!Jókifogás sose rossz!Ez hülyeség hogy a távolság a baja!Szerintem talált vmi közelebbi csajt!Egyébként megha annyira szeretne nemlenne akadály mert lehetetlen nincs,csak tehetetlen!
2011. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ember átlátni a szitán!!! nem szeret már bekavart valami más csajjal!!! tuti ez van mögötte nekem az egyik exbarátnőm jött ezzel mikor anno jártunk hasonló gondokkal... teljes kamu nem mer igazat mondani mert szégyelli...
2011. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valszeg mégse gondolta komolyan a közös terveket. nem éri meg ilyen srácra alapozni. ezek szerint neki ennyit nem ér meg ez a dolog. az is lehet hogy talált közelebbi barátnőt.
2011. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez 1 nagyon gyenge kifogás!!!
2011. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!