Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha nem lenne a párotoknak saját szobája?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok elég szegényes körülmények között élek ami azt jelenti hogy nincs saját szobám. Sajnos egy légtérbe élek a szüleimmel egy lyuknak sem nevezhető 25nm-s házban. Emiatt elég zárkózott vagyok, barátnőm se volt még. Amúgy teljesen átlagos vagyok csak emiatt soha nem mertem kezdeményezni mert mindig végigpörgött az agyamon hogy "Jaj mit szól majd hozzá?" Mennyire zavarna ez titeket?
2011. febr. 22. 17:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
23/N : te hol olvastad, hogy én azt írtam, hogy nemet mondanék? Másold már be kérlek, mert én nem mondtam ilyet.... Pff...
2011. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

sorry,kimaradt egy nem :$


tehát NEM mondana nemet a külön szoba hiánya miatt,bocs


és ezzel nem csak ő vagy é vagyok igy,vannak még páran


de honnan tudod meg,hogy ki az még,ha esélyt sem adsz? vagy 19/f is...ő irta ha jól emlékszem,hogy próbálkoztak nála lányok,és nemet mond...honnan tudod hogy nem szeretne ezzel együtt is?

2011. febr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

F19

Igen én írtam. Sajnos a lányok többsége legalább a minimumot szeretné. Nem pedig a szegénységet és a nyomort. Nagyon ritka az a lány akinek ilyen barátja van. Például nem ismerek egy ilyet sem és nem is nagyon hallottam ilyenről. A lényeg hogy még néha enni sem tudok rendesen akkor miről is beszélünk? Szerintem egyenlőre lehetetlen egy kapcsolatba is belelépni ilyen helyzetben. És persze lassan ebbe belerokkanok pedig elég fiatal vagyok még. De hát ilyen az élet :( És még akkor az ebből jővő hatalmas gondokról nem is beszéltem. Bár leírtam pár gondolatomat már ezzel kapcsolatban.

2011. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet, de már leírtam... A barátnőm pasijáék is egy szobába vannak, mégis felhőtlen a kapcsolatuk és szeretik egymást... Most akkor miről beszélünk? Ráadásul az én volt barátomék 7en voltak testvérek, és ezt csak úgy tudták megoldani, ha többen voltak egy szobába. Egyikbe a szülőkkel a 2 kicsi iker, másikba nagytesó+kislány, a barátomék meg 3an fiúk... Mégis szerettem ott lenni, pedig elhiheted egy szabad percünk nem volt, amit kettesbe tölthettünk... Mindent meg lehet oldani, meg mindent el lehet fogadni csak akarni kell... De ha itt a sajnáltatás megy, akkor nem is lesz semmi... Sajnálattal soha nem fogsz előre jutni! Ezért tanulj meg dolgozz, hogy felnőttkorodba te ne csak egy szobás házat tudj fenntartani... Ennyi... Nekem is elegem van abból, hogy a bátyám szobája az enyémből nyílik, meg hogy jön le a falam, meg hogy anyagilag se úgy állunk, hogy verjük az Isten (már bocs a kifejezésér), még se sajnáltatom magam! sőt, inkább tanulok, hogy legyen rendes életem... És rám se tett még egy barátom, barátnőm se megjegyzést, egyik se mondta, hogy nem jön hozzám a házunk miatt, vagy akármi... Már leírtam ezt is, hogy aki hozzád megy az nem a házatokhoz megy.. Gondolkozzatok el, hogy sajnáltatással meddig fogtok eljutni... Ha az élet ad pár pofont fel kell állni és menni tovább addig, amíg vissza nem tudsz ütni neki...
2011. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!