Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha nem lenne a párotoknak saját szobája?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok elég szegényes körülmények között élek ami azt jelenti hogy nincs saját szobám. Sajnos egy légtérbe élek a szüleimmel egy lyuknak sem nevezhető 25nm-s házban. Emiatt elég zárkózott vagyok, barátnőm se volt még. Amúgy teljesen átlagos vagyok csak emiatt soha nem mertem kezdeményezni mert mindig végigpörgött az agyamon hogy "Jaj mit szól majd hozzá?" Mennyire zavarna ez titeket?
2011. febr. 22. 17:08
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

semmi esetre sem plázacicát választanék magamnak párnak :D


17:31 esküszöm ugyan ezek a gondolatok járnak a fejembe még lottó dolog is sajnos ez már bennünk van ez a szorongás és nem lesz egyszerű kiüzni.


17:32 igen tanulok még. Sajnos ha még dolgoznék is akkor se tudnánk elköltözi mert nem vagyunk olyan jó anyagi körülmények kötött (főleg a mai világban)

2011. febr. 22. 17:50
 12/44 anonim ***** válasza:

és mit tanulsz?


lassan végzel gondolom,ha jó szakmát választottál,akkor idő kérdése,és nem csak a saját de a szüleid körülményeit is jobbá teheted


pozitív gondolkodás...anélkül esélytelen...

2011. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de engem pl. nem zavarna. Maximum ott nem lenne kufirc meg ottalvás.:) Én is hülye helyzetbe vagyok, mert bár van külön szobám, az enyém a konyhából nyílik, a bátyámé meg az enyémből, és csak a konyhába fűtünk, tehát az ajtót be se csukhatom, ha itt a barátom, mert akkor nem jön be meleg... Ráadásul azért se csukhatom be, mert ha itt a bátyám, akkor ki-be futkozik, és az ajtóm nehezen nyitható, és ő nem nyitogatná... Szóval hülye helyzet ez is... :S A másik problémám nekem, hogy lejött a falam egész nagy helyen, mert beázott, és most nyáron lesz megcsináltatva, de eddig mindig azon problémáztam, hogy ha jött valaki, hogy "jaj mit fog gondolni.." elmondtam mi a helyzet, megértették, ennyi. amúgy is, ha valaki barátod, szerelmed, rokonod, akárkid leszól vagy lenéz, azt el kell felejteni... :S


A legjobb barátnőm pasijáék is így vannak, hogy egy szobába van a család, de ott sincs problémba, mert a srácnak van az udvaron egy kis "faháza" (kb. 1,5x1,5x méter) van bent egy ágy, ha kettesbe akarnak lenni akor oda vonulnak be :)

2011. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném megmondani hogy mit tanulok (bocs) de nemsokára végzek. De a helyzetem most nem úgy kell elképzelni hogy nincs fürdőszoba vagy ilyesmi csak az zavar nagyon hogy nem aludhatna itt a párom meg nem lehetnénk mindig kettesben. Ez mindig eszembe jut ha szeretnék megismerkedni valakivel akkor jön a stop tábla az agyamba és akkor hagyom inkább.
2011. febr. 22. 18:09
 15/44 A kérdező kommentje:
Amúgy nem gondoltam volna soha hogy, rajtam kívül van még ilyen helyzetbe valaki. Azt hittem hogy egyedi a problémám de látom más is van ilyen helyzetben és nekik sikerült ez egy kicsi reményt ad köszönöm
2011. febr. 22. 18:13
 16/44 anonim ***** válasza:

nézz már szét...örülnek az emberek ha kajára van,meg van tető a fejük fölött

nem olyan lányt kell keresni,aki elvárja hogy kocsival furikázd,palotában lakj,havi 50ezret rákölt vlabla,hanem normálisat és akkor nincs gond


az meg hogy nem tudtok kettesben lenni sokat...van ilyen,szerencsés esetben a lánynak van szobája külön,ha nincs akkor meg még át is érzi a helyzeted,megint nem jössz ki rosszul és megoldjátok együtt


kitartás

2011. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Nem... sokan rosszabb helyzetbe vannak, mint mi. :S Fel a fejjel, és ez ne gátoljon meg a csajozásba!! :) Ha valaki szeret, akkor az nem a házatokért fog szeretni, hanem magadért!:)



18:04 voltam

2011. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
15:31 - es vagyok. Nálam még a fő probléma, hogy akik körülöttem vannak mind jobban élnek mint mi és egyszerűen a beilleszkedés nagyon nehéz. Hívtak bulizni is persze nem mentem mert tudom hogy ha egy lány közeledne akkor sem lehetne semmi és már teljesen be is fásultam és tele vagyok gátlásokkal. Meg talán egy szalonképes ruhám van amibe járok. Most mondhatják többen hogy ha nem értik ezt meg a barátaim/haverjaim akkor nem kell velük lenni. De ez már annyira közhelyes és mindenki tudja hogy ezt kicsit elítélik még ha maguknak sem valják be. A lányokra visszatérve pedig gondolom én is arra törekszek hogy a lánynak se legyen rossz és megadni neki mindent legalább az alapokat. De mivan ha még az sincs meg hogy? Nem sok lány fogadja ezt el még ha azt mondja akkor sem. És ez megöli a kezdődő szerelmet is. Az is tény hogy a szegénység sok kapcsolatot tönkretett már. Persze vannak kivételek de ez elenyésző és tényleg egyedi esetek amik önáltatásnak felelnek meg. A lényeg hogy ezt csak mi tudjuk hogy mi a helyzet mert mi élünk ebben és még jópáran. Akinek van pénze persze hogy azt mondja hogy őt nem zavarná stb. mert nem tudja hogy milyen ez (tisztelet a kivételnek) és azt hiszi hogy a szerelem elég, de ha még annyid sincs hogy pl: egyél akkor a szerelem alig ha tart életben. És sajnos szomorú tény hogy munkalehetőség is elég csekély ebben az országban, hiába akarna az ember dolgozni ha még nincs hova menni sem. Ha meg van akkor meg dolgozik és arra törekszik hogy megéljen és segítse a családját nem hogy még ideje lenne egy kapcsolatra is. Amire az rendbe jönne önerőből persze, addigra meg sok idő eltelik és súlyosan sérült a lelke mert azalatt felemészti önmagát. A családalapítás meg eszébe sem jut mivel még magát sem tudná eltartani. Ha az ember napról napra él nehéz egy párkapcsolatba is belekezdeni. persze küzdeni kell hátha összejön. Sok sikert sorstársam!
2011. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos igazad van azt át kell élni mi is egyik napról a másikra élünk soha nem tudunk előre tervezni valamit. Hiába ha kifogok egy rendes lányt akkor is bennem lesz hogy nem tudok mindent megadni neki. Gondolom te sem mondtad el a barátaidnak hogy nincs szobád. Nekem már annyi kellemetlenségem volt ebből és mindig kibújni alóla nagyon nehéz. Sajnos emiatt annyira zárkózott lettem hogy a napom többsége abból áll hogy suli majd itthon ülök egész nap.
2011. febr. 22. 19:42
 20/44 A kérdező kommentje:
jah és neked is sok sikert hátha egyszer minket is eltalál Ámor nyila :)
2011. febr. 22. 19:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!