Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha nem lenne a párotoknak saját szobája?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok elég szegényes körülmények között élek ami azt jelenti hogy nincs saját szobám. Sajnos egy légtérbe élek a szüleimmel egy lyuknak sem nevezhető 25nm-s házban. Emiatt elég zárkózott vagyok, barátnőm se volt még. Amúgy teljesen átlagos vagyok csak emiatt soha nem mertem kezdeményezni mert mindig végigpörgött az agyamon hogy "Jaj mit szól majd hozzá?" Mennyire zavarna ez titeket?
2011. febr. 22. 17:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Mindenhez lehet viszonyítani akár afrikai éhező beteg gyerekeket is betehettél volna videónak. De ezek csak meg maradnak a tudatunkban, persze ez semmivel sem javít a helyzetünkön. Látjuk hogy másnak is súlyosabb baja is van. Csak mindenkinek van egy saját élete és javítani szeretne rajta ahogy tud. Mindenkinek meg van a maga gondja és nem lehet úgymond leragadni az ilyesmiknél. Szóval lehet súlyosbítani a helyzetet de semmivel sem lesz jobb. Mindenki sajnálja őket de megint csak nem tudják átérezni az ilyen emberek problémáit legbelül. Mindenki próbál kitörni amiben éppen van kisebb, nagyobb sikerrel. De ha pesszimistán gondolkodunk akkor egy gazdag ember videóját is betehetnéd és ő hozzá hasonló életre törekedni. Szóval ez mind mind realitás kérdése. Minden ember más és máshogy látja a dolgokat, az egyéni élethelyzet sokban meg változtatja a világról alkotott képeket.


http://www.youtube.com/watch?v=woPDvpjxXWA&feature=related

2011. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hülyeség, amiket sokan itt írtok... Ha valakinek nincs, akkor nincs... Most ha én itt ülnék egy palotába, akkor én is írogatnám, hogy jaj könnyű pénzhez jutni... Menjen munkába... Igen, ez így elég szépen hangzik, de sokszor a frissen diplomázott, frissen érettségizett vagy friss szakmával rendelkezők se tudnak elmenni dolgozni, már pedig szerintem a legtöbb helyre azokat veszik fel, akik tudnak mutatni valamit... Anyu rokkant nyugdíjas, de dolgozik, hogy jobban éljünk, de egyszerűen nehéz kitörni, főleg ha egyedül nevel a szülő. Vagy eszünk, vagy a házat építjük... Szerintem mindenki az elsőre voksol.. Az a baj, hogy sokan nem tudják felnyitni a szemüket, hogy milyen világba élünk! És még köszönetet mondhatunk egyáltalán, hogy tető van a fejünk felett...

16/L

2011. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

tehát akkor 16/L válaszoló:

te nem kezdenél a kérdezővel vagy a 19 éves válaszolóval,mert nincs saját szobája?

2011. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Én hodály házban élek, minden luxussal, Ha külső alapján kategorizálnátok plázacicaként lennék aposztrofálva. A barátom, akivel lassan 2 éve együtt vagyok, mégsem egy pénzes pasi. Szüleivel kis garzonban élnek, mindenféle extra nélkül. Mégis szívesebben vagyok náluk, mert szeretem a családját, és szeretek velük lenni. Ember függő kinek mi dukál. De ha tényleg szeret a lány, úgyis megoldjátok valahogy. :) Ne keseredj el emiatt!:)
2011. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Nem írtam sehol ilyet, sőt inkább nekik adok igazat, hogy nem könnyű kitörni. Engem pl nem zavarna. Jó, lehet, sőt biztos, hogy néha zavarna, ha nem tudnánk kettesbe lenni, de nem problémáznék ezen, és megérteném. Elmennénk sétálni, vagy nálunk lennénk. Egyszerű... Én nem nézek le senkit semiatt. Ha a legjobb barátnőm egy vályogházba élne amibe még fürdő, wc sincs, akkor is mennék hozzá, mert a barátnőmhöz megyek hogy jól érezzem magam, és nem azért, hogy a házukba gyönyörködjek...

16/L

2011. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Butaságot írtam.:$ a vályogházba nem is lehetne fürdő, wc... De a lényeget értitek remélem.
2011. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne egy vályogházban fürdő és wc?:) Amúgy újra "divatba jön", mert rájöttek az emberek hogy nem hülyeség az amikor a ház nyáron hűt, télen fűt..:)
2011. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sűrűn előfordul az ilyen és ebből kitörni nehéz. Szerencse is kell és akarat. De néha még az is kevés. Az akarat olyan dolog, hogy például volt egy lány aki rákos volt és küzdött ellene nagyon hogy meggyógyuljon, mindig pozitívan állt mindenhez és jókedve volt már amennyire ilyen esetben jó kedve lehet az embernek. De csak annyit sikerült vele sajnos elérnie hogy pár hónappal tovább élt e mégis meghalt. Szóval az akarat is kell a dolgokhoz de nem ezek a fő tényezők az ember döntő pillanataiban. Ez úgymond önerősítésnek jó. De nem ez dönt főképp. Sokan tévedésben vannak ezzel kapcsolatban. A szegénység elég nagy számban van a világon és egyre több szegény ember lesz és családok mennek e miatt tönkre. Itt a velejétől minden el lett rontva. Át tudom érezni a két srác helyzetét és szomorú tény hogy hátrányban vannak az átlagtól. A tapasztalat szerzés is nagyon fontos dolog, ami már tini korban le kell hogy zajlódjon. A beilleszkedés is sokkal nehezebb mint az átlagnak. És nagyon hamar depresszió is kialakulhat ami nem éppen a legjobb mellékhatása. Küzdeni kell az életben hogy ha valamit el akartok érni. A szomorú valóság pedig az hogy ez nem mindig elég.....
2011. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

nah,tehát akkor kedves kérdező: a 16/L mondana nemet a házikó és az 1 szoba miatt (más kérdés hogy korban már nem stimmel,de itt most nem párkeresés folyik,csak példát akartam)


nem azt mondom,hogy beállsz melózni és el tudsz palotába költözni

hanem hogy VAN LÁNY AKI EZZEL EGYÜTT IS TUD TÉGED SZERETNI

23/N

2011. febr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Ez így van. Csak meg is kell az olyan lányt találni és a nemrég elhangzott példát hoznám fel, hogy tű a szénakazalban.
2011. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!