Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha nem lenne a párotoknak saját szobája?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok elég szegényes körülmények között élek ami azt jelenti hogy nincs saját szobám. Sajnos egy légtérbe élek a szüleimmel egy lyuknak sem nevezhető 25nm-s házban. Emiatt elég zárkózott vagyok, barátnőm se volt még. Amúgy teljesen átlagos vagyok csak emiatt soha nem mertem kezdeményezni mert mindig végigpörgött az agyamon hogy "Jaj mit szól majd hozzá?" Mennyire zavarna ez titeket?
2011. febr. 22. 17:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Maga a tény nem. De nyilván nálatok nem lehetünk soha együtt.
2011. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
nem zavarna... velem amúgysem lennél mindig szobában :P na jó csak néha :D
2011. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
16/L vok... ugyan ez a helyzet velem is, de nálam ma is volt a barátom és ilyenkor anyuék kimennek a szobából... nem azért mert tudják, hogy lefekszünk, vagy valami, hanem hogy kettesbe legyünk :) és úgy már mehet minden ;) nem gáz ne aggódj
2011. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Ez nálam nem szempont.


18/L

2011. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%

sztem nemgáz..én jó körülmények között élek, de sose volt fontos hogy most nincs különszoba meg szegényesek vagytok :)

te amugy se tehetsz róla.. :)

max megmondod neki h nyugi a kastélyt most restaurálják.xd..(csak a poén kedvéért)

2011. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen párom,eszméletlen módon zavarta őt is,plussz az is,ahogy kinézett a ház és szinte semmi komfort nem volt(wc az udvaron,kézmosás benn lavorban)


de onnatól kezdve hogy tanult normálisan,olyat amiből ha végez nem csak ő meg tud élni,hanem a szüleit is tudja segiteni,nem érdekelt,szorgalmas,becsületes fiú volt,mai napig is az

sajnos elkerültünk egymástól messzire


annyi,hogy ott sosem aludtam,mindig ő nálunk,de cserébe mindig beállt nekem segiteni pl mig főztem,elmosogatott:)


emiatt felesleges aggódnod...kivéve ha vmi plázacicát néztél ki,mert az esélytelen...de normális lány van sok,csak merni kell

23/N

2011. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Elozo valaszolonak igaza van, ha nem plazacica akkor nem problema!:)
2011. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat kicsit megnyugtatott de sajnos úgy gondolom hogy ez a dolog mindig zavarni fog és már kezdem úgy érezni hogy "lemaradtam" pár dologról
2011. febr. 22. 17:28
 9/44 anonim ***** válasza:

Egy cipőbe járunk. Dettó ugyan ez a helyzetem. :(

Sosem kezdeményeztem mert előre tudom, hogy mi fog történni és inkább bele se kezdek. Volt pár lány aki kezdeményezett nagy meglepődésemre, de már rutinból szépen lekoptattam pedig nagyon tetszett egy két lány. Egyenlőre nem tudok mit csinálni maximum eltalálom az 5-ös lottót ha lottóznék. De ez csak önáltatás. Most még suliba járok de nemsokára megyek dolgozni és próbálok a saját helyzetemen javítani. De félek amire "rendbe jönnék" addigra már túl késő és sok tapasztalatot vesztek a lányokkal kapcsolatban. Szóval tehetetlen vagyok ez ellen egyenlőre és persze tele óriási gátlásokkal :(((((

Bizonytalan az életem e gondolom neked is. Küzdeni kell hogy jobb legyen. Próbálnék hasznosabb tanácsokat adni de egyenlőre én sem találtam. Szóval csak előre és majd hozza az élet..... valahogy. F19

2011. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

tanulsz még?

22évesen már suli mellett is lehet bőven dolgozni (én is ezt teszem)

te is tehetsz azért elég sokat h ne egy lepukkant lyukban lakjatok

de normális lánynál nem ez számit

de akarj változtatni,22 évesen már illik

23/N voltam megint

2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!