Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha nem lenne a párotoknak saját szobája?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok elég szegényes körülmények között élek ami azt jelenti hogy nincs saját szobám. Sajnos egy légtérbe élek a szüleimmel egy lyuknak sem nevezhető 25nm-s házban. Emiatt elég zárkózott vagyok, barátnőm se volt még. Amúgy teljesen átlagos vagyok csak emiatt soha nem mertem kezdeményezni mert mindig végigpörgött az agyamon hogy "Jaj mit szól majd hozzá?" Mennyire zavarna ez titeket?
2011. febr. 22. 17:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Mindenki azt írja, hogy "á, nem zavarna", de a valóságban igen is zavarná őket.

Amúgy az értelmes hozzászólóktól kérdezném, azzal, hogy valaki elkezd dolgozni, hogyan tudna jobb helyre költözni.

Mert egy lakás nem két forint, banki hitelt meg gondolom senki sem akar 20 évig fizetni.

2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet ennyire pesszimistának lenni?


te is és a 19 éves válaszoló is


honnan tudjátok hogy nem működik mikor sose próbáltátok??

mi az az "alap dolog" amit nem tudtok megadni egy lánynak?


átlagos normális szerényebb lány megelégszik azzal ha a szabadidőd egy részét vele töltöd,normális vagy vele,szereted,éstb...

hogy nincs miből virágot venni? mai napig őrzöm azt a rózsát amit párom a szomszéd nénitől kért a kertből...

nem tudod elvinni sehova? érdekes,tőlünk még sose kértek pénzt nyáron tóparton vagy épp a hegyekben piknikezve

normális ruha? turkáló,párezer forintból komplett ruhatárad lehet,csak szét kell nézni...



kifogásokat gyártotok mindketten,és amig ezen nem változtattok,addig barátnőtök sem lesz,és pár év alatt úgy leépültök ebbe az önsajnálatba hogy soha nem is lesz párotok


már nemtudom melyik válaszoló voltam,irtam több választ

23/N

2011. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

"Amúgy az értelmes hozzászólóktól kérdezném, azzal, hogy valaki elkezd dolgozni, hogyan tudna jobb helyre költözni. "


azért 30 éves kor előtt szokás elköltözni otthonról,főleg pár éves kapcsolattal az ember háta mögött,örökké nem lehet a szülőkkel élni


vagy ha mégis a szüleivel akar megöregedni-amit kétlek-,akkor a fizetéséből fel lehet újitani,ha nem panel,akkor hozzá lehet épiteni szobát


az értelmes hozzászóló voltam

2011. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

19:16 ismét.

Hát igen ezzel én is így vagyok dettó. Suli utána meg itthon egész nap és agyalni. Melót persze próbáltam keresni rendeset sem találni nem hogy még iskola melletti melót, szóval itt kezdődik a probléma. Én sem mondtam senkinek hogy milyen helyzetben vagyunk és senki sem jött még fel hozzám. Van egy testvérem aki már elköltözött 18 évesen a barátjához persze aki gazdag szóval jó helyre ment és boldog is. Kell ennél több? Szóval súlyos problémák vannak. Anyáméknak soha sem panaszkodok mert tudom hogy van elég bajuk. És nincs kire támaszkodjak mert barátaim sincsenek szóval magamra vagyok utalva. Pszichológushoz meg nem megyek mert ezzel nem tudna mit tenni csak ha adna pár millió forintot..... Egyszerűen lelkileg sincs kire támaszkodjak csakis magamra az meg elég kevés. Az előttem kettővel válaszolóra visszatérve hogy nehéz ám innen kitörni még ha vért izzadsz is. Nagyon sok minden befolyásolja az előrelépést. Könnyű mindet megmagyarázni de végrehajtani egészen más. Ez nem pesszimista rálátás hanem reális rálátás. Szóval lehet áltatni magad persze mellette küzdeni de reálisan nézve így nem sok esély van egyről a kettőre lépni. Persze feladni nem kell és küzdeni kell de a normális életnek a nyomát sem látni a jövőben egyenlőre. Persze akármi történhet még de csak bízni lehet benne.


http://www.youtube.com/watch?v=pBi0N890Bc4

2011. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Előző. ismét az előzőnek akinek írtam.

Ja és megint csak a kivételt hoztad fel ez esetben magad. Hogy te ennyivel megelégszel persze legbelül magadnak sem vallod be hogy ez így nem a legjobb persze itt is van kivétel de te tű vagy a szénakazalban. Mivel elég ha az ember egy kicsit nyitott szemmel jár és látja hogy a többséggel mi is a valódi helyzet. És nagyon nem ez a kép jön le szerintem. Vagy én látok torz képeket ezzel kapcsolatban? .....nem hiszem.

2011. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Utolsó abban igaza van a többieknek ha nem próbáljuk akkor abból nem is lesz semmi és nem fog változni semmi és ez szépen lassan felőröl. Én megpróbálom elfogadni a helyzetem (ha nehéz is). Az a lány aki nem tudja elfogadni vagy megérteni a helyzetem az meg nem éri meg hogy vele legyek számomra ő legyen az első és ne a környezete és persze viszont is ezt várom.
2011. febr. 22. 21:02
 27/44 anonim ***** válasza:

miért? szerinted csak gazdag lányok vannak???


mondtam,nem plázcicát kell keresni,aki csak 2ezres koktél után áll veled szóba egyáltalán...

2011. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Előző.

Nem a gazdag lányokról van itt most szó, hanem az átlag lányokról. Az átlagnak is azért van elvárása ha egy minimális is. Ritka az ilyen hosszan tartó szerelem ami ilyen szegénységben kitart és a normális élettől messze van. Persze valamilyen szinten bele kell törődni de próbálni kell tenni ellene. Ha így sem megy és te már mindent megtettél akkor bele kell törődni hogy neked ez jutott. De még akkor is a remény hal meg utoljára.

2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

csak a kérdezőnél és a 19 éves válaszolónál hamarabb halt meg a remény mint minden más...

ennyire pesszimista embert nem hittem h létezik...

2011. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
2011. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!