Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdések hogyan miként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdések hogyan miként?

Figyelt kérdés

Bizonyára többen voltatok már úgy, hogy újra beleszerettetek a volt barátotokba, barátnőtökbe vagy esetleg belétek szerettek újra. Erre lennék kíváncsi, hogy mi is zajlott le pontosan. Hogyan viselkedtetek, viselkedtek veletek és végül, hogy indult el az mikor mindketten fontolgattátok újrakezdést. Szóval mindenre :)

Az olyanok ne írjanak kik "nem érdemes újrakezdeni, felejtsd el" szöveggel szólnának hozzá mert nem ez a lényeg.


2011. febr. 11. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
abban az esetben kezdeném újra ha még mindkét részről vannak érzelmek/bár akkor nem lett volna szakítás,na mindegy/.úgy nem kezdeném újra ha már nem szeretem és tegyük fel több hónap vagy több év telt el a szakítás óta,ugyanis nem tudnék ugyanabba az emberbe 2x beleszeretni.
2011. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nálunk én szakítottam vele 5 hónapja , azóta nem vagyok olyan boldog senkivel sem , szeretnék vele találkozni mert azóta még egy szót sem beszéltünk , kíváncsi vagyok , hogy mennyire érezném magamat jól vele...
2011. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!