Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miként tekint rám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miként tekint rám? Kozelitsek vagy ne? Mit csináljak? Hogy hozzam tudomasara hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel 2 honapja majdnem osszejottunk csak neki kozbejott egy csaj.:/

aztan egyik haverjanak kijelentette hogyha szakit a baratnojevel akkor nem gaz mert még itt vagyok én.

Szoval nemtudom hogy most hogy tekint ram..baratkent vagy csajkent?

Ugy vagyunk egymassal hogy olelgetjuk egymast semmi tobb,viszont kozossegi oldalon amikor beszelunk kicsimnek szolit meg azt mondja hogy milyen jo lenne velem lenni.Most szakitott par napja a bnojevel es nemtudom hogy mit tegyek.Hogy mutassam ki hogy en NEM csak baratnak tekintek ra?

Vele akarok lenni telleg nagyon szeretem:/ Nincs perc mikor ne gondolnek ra:S

De nemtudom eldonteni hogy mit akar,egyszer olyan mitha akarna valamit egyszer meg csak szimplan barat.

SEGITSETEK! elore is koszi:D

L/15

F/17


2011. febr. 26. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a Pótkerék, ha esetleg valammi balul üt ki a mostani kapcsolatában, még mintid ott vagy TE..


olcsó barátnő, ennyire vagy hitelesítve..


Egyébként szerintem ha "összeismerkedtetek" és még UTÁNA jött össze valakivel, nem hiszem hogy annyira fontos vagy neki.. ez az énvéleményem, de úgyis neki fogsz hinni..

2011. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" amíg nincs ló addig jó a szamár is "
2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj Kedveském, már a másik mondatnál megundorodtam ettől a fiútól! Aztán az érzés csak fokozódott. az elősző válaszadónak teljesen igaza van.

Sajnos a fiú menthetetlenül SZEMÉT EMBER.

Te ezt nem így látod, a szerelem vak.

de ha ezt tudatosítod magadban, hosszú időn keresztül, akkor megérted majd, elfogadod, és szépen el is felejted.

Sajnálom:( rossz ilyet olvasni hogy valaki így bánik egy lánnyal

2011. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:D

Teljesen igazatok van,rettentoen sokan mondtak mar nekem hogy szemet ember:/ Es ezt en is tudom de ennek ellenere is szeretem es ez ellen nemtudok mit tenni:S

2011. febr. 26. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

jaj dehogynem tudsz, akkor lenne a baj ha nem tudnád hogy ez a gyerek jellemtelen és gonosz. de tudod. és ez a legfontosabb. de ahhoz hogy elfelejtsd idő kell. és sok akarat...

ja, és barátok, vagy egy másik fiú.

ő egyetlen szót sem ér. nem lehetnek jó tulajdonságai.

egy senki. egy féreg.

gondolj rá így. mert ez az igazság. és ez sosem fog változni.

2011. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!