Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kozelitsek egy srachoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozelitsek egy srachoz akirol tudom h tetszem neki?

Figyelt kérdés
Tudom h tetszem a sracnak hisz o kezdett el flirtolni velem es elhivott vacsira, meg megneztunk ket filmet. egy bucsu olelesen kivul meg kis erinteseken kivul nem tortent semmi. Nem akarom lerohanni. Probalom keresni a tarsasagat de nem akarom tulzasba vinni sem. Ha lehetoseget ad igyekszem bokolni. mi mast tudok meg tenni h felbatoritsam???? pl kerdezte mit csinalok hetvegen de nem volt batorsaga elhivni? hivjam el en??? nem cikis ez???? mar ketszer en szerveztem le a talakat az otelet alapjan. Velemeny????
2008. márc. 12. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, elsősorban javaslom, hogy próbáld meg felkelteni a érdeklődését...most hogy itt a jó idő, el is hívhatnád fagyizni,vagy csak sétálgatni.Semmiképp ne hívd fel telefonon...nem lehetsz teljesen biztos az érzéseiben.Lehet,hogy ő csak barátként kezel téged,de nem szeretne semmi többet.Azért szorítok neked,sok sikert és kitartást.. ;)
2008. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én 2 lábon gyalog közelítenék hozzá!
2008. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elso valaszadonak: azt mondatd ne hivjam telefonon akkor megis csak hogyan hivjam el????? sms, email.... nem egy helyen dolgozunk tehat nem latom napkozben, hacsak nem a munkahelyere bemegyek de az mar hulyen jon ki szerintem... varjak hatha o lep?????? de akkor meg az is lehet h azt gondolja h hideg vagyok es nem erdeklem ot. ha meg keresem akkor meg nyomulos vagyok...
2008. márc. 13. 00:08
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki ha egy lány szervez programot :)szte hivd fel ha teccel neki akkor csak nem kuld el picsába :D
2008. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha cikinek érzed, akkor hívd el valami nagyobb buliba, ahol többen is vagytok.

Egyébként meg nyugodtan hívhatod egyedül is - bármilyen szolidabb helyre, ahol nem csak egymással tudtok foglalkozni (enni, moziba, stb).

A mai nők már nyugodtan mernek kezdeményezni. Persze ebben benne van az esetleges visszautasítás is... de kicsi az esélye.

2008. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!