Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha szerelmes vagyok és közelebb kerülök a sráchoz valahogy megijedek? Nem a testiségtől félek. Bővebben.

Figyelt kérdés

Eddig háromszor voltam szerelmes, most is az vagyok, és ő az első fiú, akit én is komolyan érdeklek. Az előző szerelmemmel is kavartunk de nem jöttünk össze végül. És most, hogy ezzel a fiúval közelebb kerülünk egymáshoz olyan furcsán érzem magam. Nem félek tőle, de mégis tartok valamitől, mintha valami negatív dolog lenne, ha összejönnénk. Pedig tényleg szeretem.

Régebben csak olyan fiúkkal jártam, akikbe nem voltam szerelmes, mert elhívtak randizni, megcsókoltak, megfogták a kezem és nem volt jó érzés mert nem éreztem semmit, de nem tudtam nemet mondani. Nem tudtam visszautasítani őket. Nem értem mi bajom van, nem akarom ezt a kapcsolatot is tönkretenni emiatt. Segítsetek! =(

16/L


2011. jún. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak simán aggódsz, ez természetes,adj időt a kapcsolatnak, nem kell elsietni.Olyan pasikal meg ne smárolj akiktől nem akarsz semmit, az nem fog segíteni.. :D Most akkor attól parázol hogy a srácot akinek bejössz, visszautasítanád mert félsz?Vagy hogy nem tudnád visszautasítani?Végülis mind1, a lényeg hogy csak nyugisan haladjatok a kapcsolattal, emiatt nem fog tönkre menni.
2011. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából olyan hülyeségektől félek, hogy mi van, ha egyszer csak nem tudok a jó tulajdonságaira koncentrálni, csak a rosszat látom majd, meg hogy mit fognak szólni mások, hogy együtt vagyunk. Mit mondanak majd róla meg rólam a hátunk mögött. Tudom, hogy ez teljesen butaság, meg igazából nem is nagyon érdekel... Komolyan nem értem magamat.
2011. jún. 12. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz masokkal. Legyel "onzo". Csak magaddal es azzal a sraccal foglalakozz!
2011. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!