Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy miként adjak löketet az exemnek hogy újra foglalkozzunk egymással?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik nekem és még azóta is szüntelenül őt szeretem!Nyáron szakítottunk azóta nézegetjük egymást facebookon tudunk mindig mindent egymásról anélkül hogy beszélnénk ez a szalagavatómon derült ki ahová elhívtam és leisutazott (elszólta magát)...utána még egy darabig beszélgettünk féltékenykedés is volt mindkét részről...majd jött a nyugi szövegével hogy kicsit még ő szabad akar lenni.. majd így belekezdtem egy kapcsolatba aminek persze már azóta vége ... attól a naptól kezdve nem beszéltünk sajnos de nincs harag köztünk!

Mi okból írhatnék rá vagy milyen módon közelítsem meg őt újra? Tudni kell róla hogy nem a kezdeményező fajta!

És hogyan tudnám az elnyomott érzéseit előhozni?

Első szerelme és komoly kapcsolata voltam azért érzem hogy nem reménytelen a helyzet már picike korunk óta ismerjük egymást és a rokonságában is fontos szerepet töltök be!


2011. febr. 13. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hiszen te ismered már xxxx éve, akkor csak tudnod kellene nem?
2011. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes először eldönteni, hogy tényleg ezt akarod-e, és erre van-e szükséged. Ha igen, akkor a legjobb, ha nem is keresed. Idővel talán ő fog nálad jelentkezni, akkor mázlid van. Ha nem bírod, és te keresed, akkor is azt kell mutatnod, hogy baráti az érdeklődésed. Aztán innen hogyan tovább, az már másik fejezet... :) Nehéz egy "ex-visszaszerzés".
2011. febr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pont ez a probléma hogy nem a kezdeményező tipus:/

Amikor összejöttünk se ő kezdeményezett persze ő írt nekem levelet de én vettem fel msnre én kértem el a számát előszőr stb!

2011. febr. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!