Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként reagálnátok erre? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként reagálnátok erre? Hogy viselkedjek vele ezekután?

Figyelt kérdés

Jelenleg távkapcsolatban élünk Júniusig.Általában neten és telefonon beszélünk. Azonban előfordul gyakran, hogy miután keresem csak 5 napra rá válaszol. Többször szóltam neki, hogy ez rosszul esik mert egy smst megírni egy perc.. és még arra sem képes olykor.Azt mondja szeret de sok dolga van. Ma megint jelentkezett 4 napra rá miután keresetem. Eléggé haragszom rá! Nem tudom hogy ezekután hogy viselkedjek vele? vagy én reagálom túl? Mit tennétek?


Én22 Ő27


2011. márc. 19. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Még hozzá tartozik, hogy Ő is szokott keresni,én ekkor igyekszem válaszolni rá azonnal vagy másnap. De napok nem telnek el!
2011. márc. 19. 10:11
 2/4 anonim ***** válasza:
ez figyelmetlenség a részéről. nem tudom mennyire szeret, nem látok a fejébe, de nem biztos, hogy szánt szándékkal teszi. lehet, hogy észre se veszi az sms-t, csak x időre a küldés után.
2011. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, hogy észreveszi aznap még. A laptopja és a telefonja a két munkaeszköze is szóval az üziket megkapja,szinte azonnal.
2011. márc. 19. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem látunk e fejébe. így ezt nem lehet innen megítélni.

Most vagy te reagálod túl, vagy neki más egy kicsit az értékrendje, hozzád képest.

Éljetek ténylegesen együtt, úgy derül majd ki, hogy összepasszoltok-e.

2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!