Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdések hogyan miként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdések hogyan miként?

Figyelt kérdés

Bizonyára többen voltatok már úgy, hogy újra beleszerettetek a volt barátotokba, barátnőtökbe vagy esetleg belétek szerettek újra. Erre lennék kíváncsi, hogy mi is zajlott le pontosan. Hogyan viselkedtetek, viselkedtek veletek és végül, hogy indult el az mikor mindketten fontolgattátok újrakezdést. Szóval mindenre :)

Az olyanok ne írjanak kik "nem érdemes újrakezdeni, felejtsd el" szöveggel szólnának hozzá mert nem ez a lényeg.


2011. febr. 11. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bármikor próbáltam újrakezdeni, mindig egy nagyon nagy pofára esés lett belőle. Mindig én ragaszkodtam jobban az akkori páromhoz. Talán ez volt a baj.
2011. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a lényeg? pedig pontosan az..

Énnem adnék a másiknak még egy esélyt.. és nem is árnám el, ha én szakítottam, nem rohanok vissza kedvesemhez.. ő se tegye..


Nemet meg kort nem írtál, fontos lenne. Én tuti nem jönnék össze olyan csajjal aki egyszer már megbántott azzal, hogy elhagy (mindig ő hagy el, én húséges vagyok :P)

2011. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel az, hogy nem érdemes újra kezdeni akkor miért kérdezel, ha úgy is újra kezdenéd?:S Ám lehet, hogy sikerrel jár, de nekem még rosszabb volt újra kezdve:) Próbáld ki és meglátod mi lesz.
2011. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mi egy hónap után szakítottunk a barátommal, mert én nem igazán voltam tisztában az érzéseimmel, elég rossz korszakomat éltem. barátom eléggé kikészült. aztán egy hónap múlva újra összejöttünk. igazából végig kapcsolatban voltunk, beszélgettünk, végül együtt mentünk el egy koncertre, és ott jöttünk össze újra, de addig már volt róla szó, hogy jó lenne...


ja, és azóta is együtt vagyunk, már 3 éve, úgyhogy mindkét félen múlik, hogy jó e az újrakezdés.

2011. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok és a fiú hagyott el. Végül is hajlok afelé, hogy újrakezdem vele, de ehhez ő is kell és nem tudom hogy akarja e vagy sem, anélkül meg nem akarok ráakaszkodni. Azért kérdeztem a fentieket mert nem tudom hová tegyem azokat a "jeleket" ami mostanában történt, Rá kéne e kérdeznem szándékaira vagy sem. Mit tanácsoltok?:)
2011. febr. 11. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
engem is a barátom hagyott el, majd nagyjából fél évig nem beszéltünk... aztán decemberben újra elkezdtünk kommunikálni egymással az interneten, és most úgy néz ki hogy újra együtt vagyunk :)
2011. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
11:03-as vagyok: én úgy adtam tudtára, hogy szeretném újrakezdeni, hogy egyszer minden előjel nélkül közöltem vele, hogy nagyon hiányzik. meglepődött, de mondta, hogy én is hiányzom neki. és innentől kezdtük megbeszélni a dolgokat.
2011. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Abból már tudtam, hogy "olyanok ne írjanak kik..." ez női gondolkodás, ez így van:) de ne sértődj meg ezen. Próbáld meg, ha újra szeretnéd, mert lehet sikerül. De arra is számolj azért, hogy nem biztos, mert nagyobb esélye van annak, hogy még rosszabb lesz. Nem mindenkinek adatott meg, hogy sikerüljön. Kérdezd meg tőle, hogy nem lehetne újra kezdeni, ha annyira akarod.
2011. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

írjátok le válaszolók, hogy hányadik szerelmetekkel jöttetek össze, elsővel, vagy utolsóval, másodikkal?

És hogy hány csajotok pasitok volt utána, közbe, és hogy mennyi idő telt el a szakítás óta, meddig voltatok előszőr együtt az exel (mennyi idő után vagy mennyiszer szakítottatok) ki szakított és miért, azaz ha pasi szakított akkor azért mer nem volt szerelmes, vagy azért mert őt csalta meg a csaj. na meg a legutóbbi kapcsi óta mióta nem volt senkitek (mielőtt megint összejöttetek az exel)

2011. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem a fiúm szakított, de azóta nem beszéltünk. Msn-re sosem jön fel, és egyáltalán nem tartja velem a kapcsolatot. Én viszont még reménykedem, mert mikor látom, akkor úgy érzem, van esély.. Bár lehet, hogy én vagyok a hülye. Szerintetek mit kéne tennem, ha látom, túnjek vidámnak? Mert egyébként 1 hónapja nem vagyok normális, nem tudok semmire figyelni,csak ő jár az eszemben, én még szeretem, ő viszont már nem. :(
2011. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!