Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? (Miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (Miként kezdeményezzek? - Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akibe már jó ideje bele vagyok zúgva. Voltak mindenféle jelek, amik alapján én is lehet, hogy tetszek neki. Szóval az érdekelne, hogy szerintetek hogyan kezdeményezzek úgy, hogy ne rontsak el semmit, hogyha mégse jönnék be neki, ne tegyem egyből taccsra a barátságunkat is?

A válaszokat, ötleteket előre is köszi. :)

F/16


2011. ápr. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nézz mélyen a szemébe és mondd meg neki. komolyan. nem kell túlspilázni. remélem összejön ;)
2011. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Esetleg arra nincs valami ötlete valakinek, hogy miként hívhatnám fel a figyelmét, hogy jelezhetném, hogy ő is bejön nekem még mielőtt beszélek neki erről? Mert nincs sok lehetőségem kettesben maradni vele, de mégis finoman akarom tudatni vele, nem egyből rázúdítani.
2011. ápr. 4. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nézz mélyen a szemébe...néhány olyan megjegyzést tégy amiből te is megértednéd a helyzetet
2011. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne ronts rá így... Hívd randira, az is legalább ilyen egyértelmű, de mégis más a hatás.
2011. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!