Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Vagy hogyan csináljam, és mit?

Figyelt kérdés
lehetőleg ma megyünk moziba egy lánnyal, és ott hogyan kezdeményezzek? ö 18 éves én 16 éves. ott szeretném neki elmondani, h mit érzek iránta, ez jó ötlet vagy nem, és ha jo akkor miket mondjak? hogyan kezdjem? bocsi h ilyen sokat kérdezek, de olyan gyomor idegem van :D izgulok nagyon :D
2011. aug. 19. 07:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már sokszor leírtam ezt úgyhogy lassan az ilyen jellegű kérdéseknél már csak bemásolgatni fogom a válaszomat. :D Az a javaslatom hogy nem kell izgulnod. A lány két évvel fiatalabb mint Te így nagyon egyszerű dolgod lesz vele. Szerintem semmi képen ne zaklasd az érzelmeiddel mozizás előtt. Sétáljatok, beszélgessetek érezzétek jól magatokat és miután a lány elérzékenyült hogy milyen rendes faszi vagy akkor mond el neki amit el szeretnél. :) És az én örök bevált taktikám hogy kérdezz, kérdezz, kérdezz. A lányok szeretnek beszélni, add meg neki a lehetőséget és garantáltan nem fog beütni az a bizonyos "kínos csend". Sok sikert neked a mai naphoz! :)
2011. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

De ugye nem ez az első randi ? mert ha igen, akkor ne moziba menjetek..inkább sétáljatok.


Ha nem első randi, sztem egy moziban nem valami jó ötlet szerelmet vallani, inkább keres egy jobb pillanatot erre, mondjuk amikor hazakíséred, mindegy, csak a lényeg, hogy kettesben legyetek :)


Sok sikert!

2011. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
épp az h ö az idösebb ezért izgulok :D csak elírtam mert tegnap ota van bennem ez a gyomor ideg :D még aludni se nagyon tudtam :D
2011. aug. 19. 07:31
 4/17 A kérdező kommentje:
utolsó, ö nem tudja h ez randi lesz, mert megyünk többen moziba, és én ugy akartam h mi külön ülünk le és majd ott mondom el neki, de akkor ezek szerint rossz ötlet. akkor hogy? mozi elött beszélgessek vele, és kisérjem haza és akkor mondjam el? ez igy jó?
2011. aug. 19. 07:33
 5/17 Hailey13 ***** válasza:

bocsi, de szerintem ez elég "sunyi":D

letámadni moziban, külön ülni vele társaságban?! persze lehet tényleg tetszel neki, de ha nem, nagyon kellemetlen lehet a helyzet. nem is tud menekülni:D szerintem inkább az lenne a jobb ötlet, hogy ha már egymás mellett ültök, beszélgess vele, ilyesmi. és ha úgy érzed van esélyed, na akkor hívd el, de ne moziba, hanem mint mondták előttem is, pl sétálni:)

2011. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nem randira mentek, tehát ő nem tudja, hogy az lesz, csak egy csoportos mozizásra számít, nehogy szerelmet vallj neki. Lehet, hogy még ki is fog nevetni (ha nem is hahotázva, akkor magában, visszafojtva). Ha beszélgetsz vele, az jó ötlet, de moziban kevés rá az esély. Minden esetre, azt észre fogod venni, ha érdeklődik irántad a gesztusokból is, és ha így lesz, hívd el egy igazi randira (csak kettesben).

Nem tudom, hogy mennyire vagy komoly gondolkodású, és elkeseríteni sem akarlak, de a tízenéves lányok nagy általánosságban az idősebb, érettebb fiúkat szeretik. Ha egy korodnál érettebb vagy és még a kinézeted sem túl kisfiús, akkor lehet esélyed. Sok sikert! :)

2011. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát nem kis fius az arcom és nem is ugy öltözök mint a többi 15-16 éves. én retro, devergo, stb ilyenekbe öltözök. sztem az lesz h akkor beszélgetek vele és ha már észre veszem h jó akkor haza kisérjem? vagy ne? ja és ha be jönne aza "kinos csend" akkor jó az ha elkezdek hülyéskedni?
2011. aug. 19. 08:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Mit érzel iránta? Ha érzed, hogy kölcsönös ez az érzelem csak akkor van értelme bele bonyolódni és elmondani, ha látod, hogy nem érez irántad semmit akkor felesleges neki bár mit is mondani úgy sem változik a helyzet. Hogyan veszed észre a viszonzást? Engedelmeskedik, viszonozza a közeledésed meg egyebek ezt érezni kell.
2011. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

h mit érzek iránta ? még én sem nagyon tudom bejön mert szép nagyon, meg h normális, kedves. az viszonzásnak számit h amikor hülyéskedek vele és be szologatok neki valamit akkor ö is vissza szol? van amikor én nem szolok semmit és ö szol be nekem. ez annak számi?


jo sokat irok:D és ezt a gyomor ideget hogyan szüntesem meg?:D

2011. aug. 19. 08:15
 10/17 A kérdező kommentje:
ja még az h mit érzek iránta, hát h ugy át ölelném és csókolgatnám és nem engednem el:$ :D lehet h szerelmes lettem:O majd kiderül.
2011. aug. 19. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!