Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Vagy hogyan csináljam, és mit?

Figyelt kérdés
lehetőleg ma megyünk moziba egy lánnyal, és ott hogyan kezdeményezzek? ö 18 éves én 16 éves. ott szeretném neki elmondani, h mit érzek iránta, ez jó ötlet vagy nem, és ha jo akkor miket mondjak? hogyan kezdjem? bocsi h ilyen sokat kérdezek, de olyan gyomor idegem van :D izgulok nagyon :D
2011. aug. 19. 07:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem most leszállt rád a rózsaszín köd, egy szerelemnek tűnő vonzódás képében. Ilyenkor még az ember nem nagyon tudja meghatározni, mit is érez. Főleg, ha még más iránt nem éreztél így.

Az, hogy beszólogattok egymásnak poénból, jelenthet a részéről egy haverságot is. Ennél többnek kéne történnie ahhoz, hogy kölcsönös vonzódásról beszélhessünk.

Hogy a gyomoridegeddel mit tegyél? Nos, szerintem semmit nem tudsz, el fog majd múlni idővel. :)

Egyelőre azt javaslom, beszélgess vele, a kínos csöndben meg csak akkor hülyéskedj, ha vevő a poénjaidra. Ha nem, akkor inkább próbálj feldobni egy komolyabb témát. :)

2011. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt szerelmet vallanál neki azért kicsit közelebb kell, hogy kerüljél hozzá. Nem csajoztál még? Sétáljatok, próbáld meg a kezét megfogni, ha engedi ez már siker. Üljetek le valami parkban, öleld át, ha mind ez sikerül adj neki gyengéd puszit az arcára. Amennyiben ezek sikerrel járnak kitárulkozhatsz, hogy szereted.
2011. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szerintem akkor az lesz h el megyünk sétálni a parkba, mert pont van egy a mozi mellet. csak 1 dologtol félek h le sokkolok :S :D mert ha mindig meg látom akkor mindig le sokkolok egy 15 percre, remélem most nem fogok.:D az egyik haverom azt mondta h igyak meg egy felest és nem fogok izgulni jo ötlet ez? (egy 2dl johnny walker-t)
2011. aug. 19. 08:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne igyál mert lehet, hogy nem jönne be neki. Az a lényeg, hogy ne erőlködj csak szépen finoman ne tolakodóan közelíts felé. Ne blokkoljál le mert nincs értelme. Két lehetőség van vagy bejössz neki vagy nem, ha nem jössz be az sem gond udvarolgass neki tovább. Ne feledd "lassú víz partot mos".
2011. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! de azért még jöhet 1-2 tanács:D
2011. aug. 19. 09:07
 16/17 A kérdező kommentje:
ennyi volt... most mondta az egyik haver h ö nem jönn össze olyan fiu val aki nem fiatalabb nála . szerintetek probáljam meg vagy ne? mert ez most elléggé "összetört" most nagyon rosszul érzem magam:S reggel még jó kedvem volt most meg nagyon rossz.
2011. aug. 19. 12:03
 17/17 anonim ***** válasza:

A szerelem már csak ilyen.

Egyébként én soha nem hittem egy "postásnak" sem (havernak, barátnőnek) hogy mit üzent a "nagy Ő", ezért mindig csak akkor mondtam le teljesen a dologról, amikor az ő szájából hallottam...

Ha hittem volna pl. az egyik kolléganőmnek anno, aki azt mondta, hogy nem tetszem az általam kiszemelt srácnak, mert mondta neki, akkor most nem lennénk együtt immár 3 éve és nem járnánk jegyben...

Persze, te még fiatal vagy, de ez csak egy példa volt arra, hogy mennyire hihetsz el bárkinek bármit...

No, meg ha ez most nem jönne össze, akkor majd jön egy másik lány idővel. Ne csüggedj, lesz ez még ígyse! :)

2011. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!