Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ááá hogy csináljam? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ááá hogy csináljam? Hogyan kezdeményezzek nála meg minden?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány az iskolából, nem az osztálytársam! a folyosón néha szembemegyünk egygymással, olyankor egy kicsit szemezünk, de lehet, hogy csak én bámulom, mindegy szóval nagyon tetszik, meg amúgy is kéne már egy barátnő, de nem tudom mit csináljak!! Az osztálytermébe nem akarok menni mert tele van nagymenő fejekkel, a folyosón meg hogy szólítsam le: Szia, bocsi mennyi az idő? ez meg értelmetlen! Hogyan dumálunk utána meg minden?? Valaki adjon már egy jó módszert!

16f


2009. jún. 6. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

16 év? Ha magától nem jön őse oda meg ilyenek akkor hagyd. van még idő. Ha pedig nem vagya annyira szégyenlős.. akkor int a kicsik. xD (pl. első osztály leszel a párom?) persze nem úgy értve... hanem pl. mennek valahova és párt kell keresni.


De ez egy tipp... amúgy ennek magától kéne mennie...

2009. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kuldj neki e-mailt,a cimet altalaban könnyen ki tudod deriteni iwiw,myvip ill hasonlo oldalakrol. esetleg vedd fel msn-re de fontos a közös tema mert annelkul sokat nem er es fontos h ö is akarjon beszelgetni de szerintem ez az elsö 10 percben kiderul. ha csak valaszolgat es nem erzed rajta h erdeklödik irantad akkor felejtös....szerintem
2010. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!