Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a homosexuálisokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a homosexuálisokat?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek róluk?
2011. febr. 7. 21:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20:34 vagyok, és az ott béranya, ha valaki bele szeretett volna kötni.
2011. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Az antik görög időkben is természetellenesnek tartották, csak a XX. századi bu.zipropaganda ferdítette el az akkori véleményeket. Itt van erről egy régész könyve:


[link]

2011. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
96%

Én meleg vagyok, és megdöbbentett, hogy a többség mennyire toleráns véleményeket írt... Pozitív csalódás volt, hogy őszinte legyek. :) Amúgy osztom a véleményeteket. Én magam sem vagyok büszke arra, hogy homoszexuális vagyok. Ez egy tény, amit elfogadtam, ez van... meg kell(ett) tanulnom együttélni vele. Én is elítélem azokat a seggriszáló b..zikat, akik a körúton ordibálják, hogy büszkék arra akik és majd' nyilvánosan b..sszák egymást agyba-főbe. Szerintem az ember ne a szexuális irányultsága miatt legyen büszke magára és pláne ne csináljon polgárpukkasztást.

Amúgy mi a barátommal nem mutatjuk ki nyilvánosan, hogy több van köztünk, mint szimpla barátság (nem fogjuk meg egymás kezét, nem smárolunk nyilvános helyen, stb.) Mindenkinek kellemetlen helyzetet teremtene... A magánéletünket magán éljük. :)

Ja, és reagálva az egyik hozzászólásra, mi soha nem szeretnénk gyereket örökbefogadni. Egy gyereknek anyura és apura van szüksége, amit két apu nem pótol (mellesleg ki lenne téve az iskolai gúnyolódásnak és sanszos, hogy az otthoni környezet befolyásolná az ő szexualitását is, bár ez vitatott dolog..).

Egyszóval melegként is azt mondom, hogy a melegekkel semmi bajom, de a b..zikkal nagyon is van, mert nagyrészt ők felelősek azért, hogy az emberek többsége negatívan viszonyul hozzánk.



(most tuti az itteniek fele csak azért is le fog szavazni, mert ezt a választ nem egy heteró írta, hanem egy 21 éves meleg srác, de azért gondoltam megosztom a véleményem.. tegye mindenki oda, ahova szeretné.. :S )

2011. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan jó olvasni, hogy vannak ilyen melegek is, és tényleg nem csak a b*zik:)
2011. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

semmi bajom nincs velük...

DE NE ELŐTTEM MUNKÁLKODJANAK

2011. febr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
90%

nekem sincs bajom velük :)


de ez a sok hülyeség amit állandón hallok..hogy "addig nem zavar amíg nem nyílvénosan falják egymást" meg ilyenek :/ nemazér de negem kifejezetten zavar az is ha heterók csinálják nyilvánosan, és pl az egész villamos azt hallgatja hogy hogy cuppognak és szinte csorog a nyáluk úgy csókolóznak -.- szal ez nem meleg próbléma ,inkább heteró, mert ők megtehetik... xD

2011. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Részemről nem érdekel, az élet megtanította azt, hogy a szexuális identitás csak egy dolog a sok közül, attól még lehet az illető kiváló a munkájában, megbízható stb.


Amit nem szeretek: polgárpukkasztás (lásd: teljesen értelmetlen melegparádék-felvonulások, seggrázás stb.) , a feminim oldal túlzott (szinte karikatúraszerű) kimutatása stb.


Részemről ennyi, egy tényező a sok közül. Mondom mindezt úgy, hogy alapvetően nem tekintem magamat liberális gondolkodásúnak. 22/F

2011. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el őket, azokat ítélem el akik elítélik őket.


A felvonulásról annyit, hogy igeinis szükség van rá, küzdeniük kell azért, hogy elfogadják őket, (de lehet hogy kicsit vissza kellene venni a felvonulások stílusából (bár nem voltam még egyen sem, nem tudhatom))


Akik azt írták, hogy nem zavarja őket, ha valaki meleg csak nem mutassa ki, azokkal nem értek egyet, pl. miért nem mehetne valaki kézenfogva a péárjával az utcán, vagy miért ne adhatna egy puszit neki, ez nekünk heteroknak természetes, és sokan bele se gondolnak milyen lehet nekik, hogy mindig meg kell játszani magukat...

2011. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 bix ***** válasza:
24%

engem nem zavar sőt támogatom őket. minél több a meleg annál több csaj jut nekem:D


egyébként meg kit érdekel amíg otthon vannak? az utcán pedig viselkedjen normálisan és nem érdkel

2011. febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen melegfelvonuláskor kinyílik a bicska a zsebembe, mivel igencsak természetellenes. Nem úgy kezdődik a Biblia se, hogy és Isten megteremté Ádámot és Bélát... neeem Ádámot és Évát!

Az embert nőnek és férfinak teremtette. Ennyi a "nagy" igazság. Nem reklámozni kellene a másságot, hanem otthon titokba ellenni. Az én gyerekeim mit fognak gondolni? Apa most akkor (ha épp fiú) kuki vagy punci?! összezavarja majd a gyereket ha ilyet látna esetleg kiskorába. nekem csak attól fordul fel a gyomrom ha valaki erre még büszke is.

2011. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!