Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a homosexuálisokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a homosexuálisokat?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek róluk?
2011. febr. 7. 21:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
nekem az hogy ez természetellenes.de ha nekik ez kell az nem zavar csak engem ilyenekbe ne keverjenek bele. mármint buzuljanak a közvetlen közelemben
2011. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Amíg rendes emberek módjára élik az életüket, addig nem. Ha már magamutogatás lesz belőle, akkor elítélem. De azt heteróknál is...
2011. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
NEEEMM!! Mindeki mást élwez.:D
2011. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%

a homoszexualitás maradjon diszkrét, magán ügy, addig nem érdekel.

De a gyűlölet akkor tőr ki belőlem, amikor tv-be mutogatják magukat, videó klipekben szerepelnek, felvonulásokat szerveznek... mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, holott nem!!!

Komoly 21. századi betegségnek tartom...Ha nem szerepelne a médiában, a melegek élnék saját életüket diszkréten mint mindenki más, és nem ordibálna, hogy "igen, meleg vagyok és büszke vagyok rá" akkor letojnám, magánügy, ő dolga...undorítónak tartom. Mondanám, hogy "ezek" állatok, de az állat sem képes erre, hogy saját nemével párosodjon...mint előttem írták, természet ellenes...és ha belegondolok, hogy a későbbiekben mondjuk a fiam ezen fog felnőni, hogy b*zik egymással smárolnak utcán, tv-ben, akkor föláll a szőr a hátamon, és fejbe rugdosnám az összeset...sajnálom, ha valakit megbántottam de ez az őszinte véleményem, és kövezzen meg az, aki szerint maradi vagyok.

2011. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

engem egészen addig nem zavar, amíg nem lóg ki a társadalomból, és nem hirdeti mindenütt, hogy a saját nemét szereti


azokat nem szeretem, akik a melegfelvonulásra járnak, hiszen ők kihirdetik a világnak, hogy én igen, meleg vagyok


ha meg nekik kezdik el magyarázni, hogy hogy dugtam meg az asszonyt, fel lennének háborodva, hogy ez őket nem érdekli

2011. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2011. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Több leszbikus barátnőm van, egyáltalán nem zavarnak, szoktunk még vele hülyéskedni is, hogy ha "belangyulok" (ő mondja így) akkor keressem meg, mert szereti a vörös lányokat:D

20/L

2011. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Tomika90 ***** válasza:
50%
ez előttem lévő mindent elmondott...ha én nem rendezek hetero fesztivált és nem dugok meztelenül a körúton addig ezt a b.uzik se tegyék...
2011. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

nem ítélem

el. elvégre nem tehetnek róla, és igen,mindenki mást szeret.

2011. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%

Úgy vagyok vele hogy rosszul vagyok ha látok két férfit enyelegni, meg ha nagyon kihívóan öltözködik olyan igazi b*zisan. De amúgy nincs bajom velük, bár még konkrét meleggel sose találkoztam, de ha visszafogott normális ember benyomását kelti és nem próbál kikezdeni velem akkor elfogadom.

A kedvenc idézetemet még egy régi fábry showba hallotam, ár nem tudom pontosan hogy van de a lényeg hogy, a melegekkel csak több nő jut nekem :)

2011. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!