Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a meleg párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a meleg párkapcsolatokat? Ha nem/igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Én nem értem,hogy miért ellenségesek ennyire az emebrek,persze ez egyéntől függ,de ha általánosítani kell...És ez persze nemtől is függ,ha pl egy leszbikus párról van szó,akkor azt nem ítélik el annyira és nem tatrják undorítónak vagy betegesnek,perverznek,sőt még izgatónak és érdekesnek találják,de ha egy férfi párról van szó,akkor már rögtön jön a fúj,meg a különböző beszólások stb.

Persze van olyan,aki mind a kettőt elítéli és vannak,akik örülni tudnak mások boldogságának nemtől függetlenül.

És ez az amit nem értek,hogy miért kell valakit elítélni,ha szerelmes és éppen a saját nemében talált rá a szerelemre vagy éppen egy szexuális kapcsolat miatt,egy egyéjszakás kaland keretében...

Én nem értem,hogy mi jogon ítél el valaki egy másik embert csak azért,mert nem úgy látja a dolgokat,mint ő...Miért nem lehet örülni annak,hogy valaki végre megtalálta a boldogságot,a lelki békét és szerelmes...

Az én tapasztalatom szerint többségben a férfiak ítélik el és csak a férfiakat,a nőket nem,ezért is kérlek meg titeket arra,hogy kort és nemet is írjatok oda!

Jahh és létszi ne sértegessünk senkit,mert én csak a véleményeteket kérdeztem és azt normálisan is ki lehet fejezni,akár mi is az álláspontod!

Előre is köszi!

18/L


2010. júl. 18. 22:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%

Én nem ítélem el őket, de azt hagy' ne nézze már fél BP. hogy ezek a homárok hogy kúrják egymást seggbe a melegfelvonulás buszán.


Miért kell ezzel büszkélkedni? Más meleg párok miért tudnak rendesen beleolvadni a társadalomba?

2010. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nem előttem csinálják, addig csinálják nyugodtan
2010. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
72%
én elfogadom, ha valaki homár, de ne lehessen gyereket örökbefogadniuk...
2010. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
64%

Na figyelj. A homoszexualitás betegség. Betegség, hiszen akadályozza, hogy az egyik legfontosabb életjelenséged a szaporodás működjön; olyan ez, mint egyfajta agyi meddőség. Nincs ezzel semmi baj, a TBC-seket sem kövezzük meg, de egy betegségre BÜSZKÉNEK lenni (pl. PRIDE felvonulás), az baj. Kicsit olyan ez, mint ha valaki büszkén lóbálná a HPV-s farkát, hogy "de jó, nekem ilyen is van".


Szóval ha neked ez jó, akkor csináld szépen otthon! De ne legyen belőle divat, mert az káros a társadalom számára, ugyanis nem lesz gyerek. Ja és még mielőtt kifejted, h ez nem lehet divat, vedd észre, hogy senki sem hetero vagy homo; mindannyian valahol a 2 véglet között vagyunk, és a neveltetésünk befolyásol, h hogyan élünk. Én hiszem, hogy ha a homoszexualitás egy társadalmilag eltűrt, de megvetett dolog, akkor kevesebben lesznek, akik homoszexuálisak lesznek, és ez határozottan jót tesz a társadalomnak. Én ezt gondolom.

2010. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
75%
Én nem ítélem el. Mindenkinek szíve joga, hogy kit szeret, és kivel akar élni. Inkább azt mondjátok meg, minek kell a felvonulás. Fele annyi atrocitás sem érné őket, ha nem vonulgatnának. Nem engem zavar, de jobban járnának. Mindettől függetlenül, a melegség egy betegség, amit még nem lehet kezelni, és nem tehet róla az illető, így kell elfogadni. Nekem van egy biszex ismerősöm, és tök normális.
2010. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
88%

Hát ha valaki nekem azt mondja hogy meleg, a melegfelvonulás jut eszembe ahogy a sok fartúró provokálja az embereket.

[link]

Ez például a keresztény kultúra meggyalázása.

És nem értem hogy miért kell utcára vinni a szexuális beállítottságot, én se kürtölöm világgá hogy hetero vagyok és hogy nőkkel szoktam dugni.

Felőlem csinálják de négy fal között és ne reklámozzák mert nekem kifordul tőle a gyomrom.

2010. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
65%

Azért ítéljük el, mert ez rendellenes! Olyan mintha aaaaaa füledbe öntenéd az ásványvizet...milyen már az... :D Nem arra vagyunk kitalálva... férfi és nő olyan mint...Á túlreagáltam :D:D na mind1 :D

20/F

2010. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
0%
Tökölön,Vácon,Venyigén ez csak természetes.
2010. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
33%
Legalább van ami mutatja, hogy mennyire keletre lakunk. Ne lehessen gyereket örökbe fogadni? Szerintem inkább éljen kettő férfival, mint egy olyan apával, aki üti-veri, akitől félnie kell, vagy egy alkoholista anyával. Melegeknél ez ritkább, mert becsülik, amit kaptak, ugyanis nem magától értetődő. A Bibliában pedig az is benne van, hogy halon kívül más tengeri herkentyűt enni bűn. Ennyit erről, meg a rohadtintelligens Magyarországról. Akik pedig a melegfelvonuláson vannak, azok nem hiszem, hogy a melegtársadalom példaképei lennének.
2010. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
17%
De bezzeg, ha egy nő öltözik apácának és úgy áll ki az utcasarokra az szexi és izgató. Oké...
2010. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!