Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a meleg párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a meleg párkapcsolatokat? Ha nem/igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Én nem értem,hogy miért ellenségesek ennyire az emebrek,persze ez egyéntől függ,de ha általánosítani kell...És ez persze nemtől is függ,ha pl egy leszbikus párról van szó,akkor azt nem ítélik el annyira és nem tatrják undorítónak vagy betegesnek,perverznek,sőt még izgatónak és érdekesnek találják,de ha egy férfi párról van szó,akkor már rögtön jön a fúj,meg a különböző beszólások stb.

Persze van olyan,aki mind a kettőt elítéli és vannak,akik örülni tudnak mások boldogságának nemtől függetlenül.

És ez az amit nem értek,hogy miért kell valakit elítélni,ha szerelmes és éppen a saját nemében talált rá a szerelemre vagy éppen egy szexuális kapcsolat miatt,egy egyéjszakás kaland keretében...

Én nem értem,hogy mi jogon ítél el valaki egy másik embert csak azért,mert nem úgy látja a dolgokat,mint ő...Miért nem lehet örülni annak,hogy valaki végre megtalálta a boldogságot,a lelki békét és szerelmes...

Az én tapasztalatom szerint többségben a férfiak ítélik el és csak a férfiakat,a nőket nem,ezért is kérlek meg titeket arra,hogy kort és nemet is írjatok oda!

Jahh és létszi ne sértegessünk senkit,mert én csak a véleményeteket kérdeztem és azt normálisan is ki lehet fejezni,akár mi is az álláspontod!

Előre is köszi!

18/L


2010. júl. 18. 22:31
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Az igazi szeretet nem azon műlik,hogy lesz e unokád vagy hogy kit szeret a lányod/fiad...Vannak akiknek egyáltalán nem lehetnek gyerekeik,mert például meddő.

Én nem tudom elhinni,hogy egy ember hogy kívánhat rosszat másnak...Én ilyenkor azt szoktam kívánni,hogy bárcsak ő élné meg azt,ami a száján kijött...És még ettől a dologtól is hatalams lelkifurdalásom van,hogy hogy kívánhattam ilyet egy embernek...

Egyszerően nem is karaom elhinni,hogy ilyen emeberek léteznek,mint te!

2010. júl. 20. 16:23
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem, elfogadom őket. Méghozzá azért, mert ők is elfogadnak engem. Mégis, még nem tudnám megszokni, ha két lány smárolna előttem.


17/L

2010. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
55%
én imádom a meleg pasikast..igaz apumnak/anyumnak/fiú tesómnak ez nem nagyon tetszik, nem azért mert ellenük vannak, hanem azért mert Àdámot meg Èvát teremtett az Isten és nem Èvát meg Èvát vagy Àdám+Àdám..sokan hülyének néznek de én imádom a meleg pasikat..rengeteg meleg ismerösöm van a neten, meg élöben is..persze neten ismerkedtem meg velük, mert amúgy nem igazán merik bevallani hogy nem heterók..
2010. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
55%
Az Ur megteremtette Adamot es Evat ahogy a Bibliaba megvan irva es nm Adamot es Jancsikat,az ember azert el hogy legyen csaladja,hazasodjon meg es oregen nagytatakent hajon meg,a melegseg az egy agybetegseg,es gusztustalan is,es meg minek kell a tuzre benzint onteni,minek kell felvonulni?hogy lassak a gyerekek,az oregek?Obama helyebe betiltanam.
2010. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
67%
igen - undoritó
2010. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
62%

Nem ítélem el. Ez egy genetikai hiba, hiányzik egy kromoszómájuk! Ha valaki meleg, arról nem tehet.

És inkább térjen el a szexuális élete az egészséges emberektől, és boldogan haljon majd meg!

De ha valaki b*zi pl. attól még sztem visszafoghatná magát egy kicsit, mondjuk beszédstílusba.

A lányokat nézve sem nyávog mindegyik, csak 1-2..


Nekem amúgy teljesen mindegy, hogy valakik melegek, akkor éljék az életüket úgy, ahogy ők szeretnék, de az utcán fogják vissza magukat, közönség előtt ne produkálják magukat, mert az undorító.

2010. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

engem az zavar hogy.csinálnak parásékat a melegeknek de bp.parádé nincs.

m,eg vannak olyanok (tisztelet a kivételnek)akik reklámozzák magukat szerintem meg az a normális ember aki az ellenkező menét szereti.

2010. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
parádékat:D:D:D bocsi
2010. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

muszáj ezt a kérdést folyton feltenni?

mindenkinek más a véleménye, de ezt minek kell firtatni? hogy uszítsd az embereket? amúgymeg a szexuális hovatartozás nem választás, mintahogy a bőrszín sem...

2010. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Én nem akarok uszítani senkit,viszont ha elolvastad volna mait írtam és amit mások írtak,akkor erre magadtól is rájöttél volna...
2010. júl. 22. 00:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!